Tragická dopravná nehoda si vyžiadala dve obete

Dopravnú nehodu neprežili dve osoby.
Tragická dopravná nehoda, ku ktorej došlo v sobotu popoludní pri obci Štítnik v okrese Rožňava, si vyžiadala dve obete. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.
„Vodič osobného motorového vozidla Volkswagen Golf Variant pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu vozovky, poveternostným podmienkam a svojim schopnostiam, prešiel do protismeru, kde pravdepodobne bokom narazil do stromu, následkom čoho vozidlo odhodilo,“ uvádza polícia.
Vo vozidle boli štyri osoby. Vodič bol podľa polície podrobený dychovej skúške na zistenie alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom. Dve osoby boli pri nehode zranené, pričom matka vodiča utrpela ťažké zranenia. Dvaja spolujazdci nehodu neprežili.

Hliadka zachránila zraneného holuba, nachádzal sa na školskom dvore
Policajti kontaktovali pracovníka Štátnej ochrany prírody.

SHMÚ varuje: V týchto okresoch klesne teplota na mínus dva stupne
Prízemný mráz môže byť najmä na severe a strede Slovenska.

SaS navrhuje, aby mohli volebnú kampaň viesť aj tzv. tretie osoby
Opozičná SaS navrhla, aby sa mohli do zákona vrátiť tzv. tretie strany ako subjekty, ktoré môžu za stanovených podmienok viesť volebnú kampaň.

PS: Ak Slovensko odmietne pandemickú zmluvu, Šaško musí skončiť. Je to krok do izolácie
Ak naši zástupcovia neodsúhlasia vo Švajčiarsku tzv. pandemickú dohodu a Slovensko pôjde proti vôli ministra zdravotníctva Kamila Šaška, mal by zo svojej funkcie odísť.

KDH upozorňuje, že Slovensko si odmietnutím pandemickej dohody urobí medzinárodnú hanbu
Opozičné KDH upozorňuje na to, že opäť hrozí, že Slovensko si urobí medzinárodnú hanbu a ako jediné nepodpíše pandemickú dohodu.