Tragická dopravná nehoda si vyžiadala život mladého muža

Polícia vyšetruje okolnosti tragickej dopravnej nehody.
Nitrianski dopravní policajti boli ráno pred siedmou hodinou privolaní k dopravnej nehode, ku ktorej došlo medzi Vrábľami a obcou Telince. Vodič osobného auta Škoda Octavia pravdepodobne neskoro spozoroval pred sebou brzdiace nákladné auto a narazil doň.
Hneď po náraze zozadu vrazila do Octavie za ňou idúca Škoda Felicia. Pri zrážke sa zranil 30-ročný spolujazdec. „Bol s ťažkými zraneniami prevezený do nitrianskej nemocnice, kde okolo poludnia svoj boj o život prehral. Okolnosti a miera zavinenia tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,“ informovala o tom polícia.

PS: Politickú zodpovednosť za pokus o atentát na Fica nesie minister vnútra
Politickú zodpovednosť za pokus o atentát na predsedu vlády SR Roberta Fica nesie minister vnútra Matúš Šutaj Eštok, ktorý má na starosti ochranu ústavných činiteľov.

Fico sa zo zranení, ktoré utrpel pri atentáte, liečil vyše 42 dní
Premiér Robert Fico sa zo zranení, ktoré utrpel pri vlaňajšom atentáte v Handlovej, liečil viac ako 42 dní.

Krajčí: Šaško presúva sľúbené peniaze na novú nemocnicu v Bratislave do Prešova
Minister zdravotníctva Kamil Šaško posúva stovky miliónov eur z plánu obnovy, sľúbené na výstavbu novej národnej univerzitnej nemocnice v Bratislave, na výstavbu novej nemocnice v Prešove.

Demokrati: Smer videom o vyhrážkach premiérovi zavádza, cieľom je poškodiť nás
Vyjadrenie predstaviteľov strany Smer-SD je hrubým zavádzaním a manipulatívnou propagandou, ktorej cieľom je poškodiť stranu Demokrati.

Matovič: Vláda zneužila Bezpečnostnú radu na čisto politickú agendu
Štvrtková Bezpečnostná rada SR a výstupy po nej sú zneužitím pôdy Úradu vlády SR na čisto politickú agendu. Myslí si to líder opozičného hnutia Slovensko Igor Matovič.