Nešťastie v Bratislave: V luxusnom hoteli našli bezvládne telo hosťa

V hlavnom meste sa našlo nehybné telo hosťa v hotelovom bazéne.
V jednom z luxusných bratislavských hotelov našli v nedeľu ráno nehybné telo jedného z hotelových hostí. Podľa informácií, ktoré o tejto tragédii priniesol portál Čas.sk, by malo ísť o cudzinca vo veku približne od 45 do 50 rokov.
Hotel je súčasťou multifunkčného centra na ľavom brehu rieky Dunaj, bazén je na 11. poschodí budov, uviedol Čas.sk. Na mieste bola polícia a mal sa dostaviť aj lekár.

Šutaj Eštok: Hlas odmieta akúkoľvek diskusiu o možných scenároch vystúpenia z EÚ
Koaličný Hlas-SD odmieta akúkoľvek diskusiu o možných scenároch vystúpenia Slovenska z Európskej únie.

Premiér sa poďakoval pracujúcim, sviatok práce označil za mimoriadne dôležitý
Sviatok práce, ktorý sa oslavuje 1. mája, je „mimoriadne vážny a dôležitý“ štátny sviatok.

SHMÚ: V posledných desaťročiach je náročné nájsť rozkvitnutú čerešňu na 1. mája
Ľudia, ktorí chcú tento rok naplniť tradíciu prvomájového bozku pod rozkvitnutou čerešňou, by sa na Slovensku mali vybrať do polôh nad 700 metrov nad morom (m n. m.).

Hnutie Slovensko: Právo veta v EÚ je kľúčové, no nesmie viesť k neflexibilite
Najakútnejšou výzvou, ktorej čelí EÚ, je podľa hnutia Slovensko posilnenie odolnosti voči globálnym krízam, od bezpečnostných hrozieb po ekonomické a energetické neistoty.

ŠÚKL: Vďaka vakcínam sú pod kontrolou ochorenia ako hepatitída B či detská obrna
Vďaka vakcínam sú pod kontrolou ochorenia ako hepatitída B, detská obrna, pravé kiahne, tetanus či záškrt.