Tragická dopravná nehoda si vyžiadala život mladého muža

Pri dopravnej nehode vyhasol život mladého vodiča.
Dnes okolo 08.00 hodiny došlo na ceste I/61 v katastri obce Maršová-Rašov, okres Bytča k tragickej dopravnej nehode. 29-ročný vodič z okresu Bytča viedol vozidlo Škoda Felicia v smere od Považskej Bystrice na Bytču.
"Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k zrážke s nákladným motorovým vozidlom, ktoré viedol 41-ročný vodič v smere od Bytče. Pri dopravnej nehode, žiaľ, vyhasol život 29 vodiča. Vodič nákladného vozidla bol prevezený na ošetrenie," uviedol žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.
U vodiča nákladného vozidla alkohol vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 5.500.-€.

Hliadka zachránila zraneného holuba, nachádzal sa na školskom dvore
Policajti kontaktovali pracovníka Štátnej ochrany prírody.

SHMÚ varuje: V týchto okresoch klesne teplota na mínus dva stupne
Prízemný mráz môže byť najmä na severe a strede Slovenska.

SaS navrhuje, aby mohli volebnú kampaň viesť aj tzv. tretie osoby
Opozičná SaS navrhla, aby sa mohli do zákona vrátiť tzv. tretie strany ako subjekty, ktoré môžu za stanovených podmienok viesť volebnú kampaň.

PS: Ak Slovensko odmietne pandemickú zmluvu, Šaško musí skončiť. Je to krok do izolácie
Ak naši zástupcovia neodsúhlasia vo Švajčiarsku tzv. pandemickú dohodu a Slovensko pôjde proti vôli ministra zdravotníctva Kamila Šaška, mal by zo svojej funkcie odísť.

KDH upozorňuje, že Slovensko si odmietnutím pandemickej dohody urobí medzinárodnú hanbu
Opozičné KDH upozorňuje na to, že opäť hrozí, že Slovensko si urobí medzinárodnú hanbu a ako jediné nepodpíše pandemickú dohodu.