Polícia upozorňuje na na aktuálne dopravné obmedzenie

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenie na diaľničnom privádzači v smere od Kútov na diaľnicu D2.
TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru Michal Szeiff.
„Z dôvodu prevráteného nákladného motorového vozidla (cisterny) značky Volvo, ku ktorému došlo dnes v čase krátko po 07.00 h, na diaľničnom privádzači v smere od Kútov na diaľnicu D2 v úseku 5 km na Bratislavu, je v súčasnosti tento úsek pre vodičov motorových vozidiel neprejazdný,“ uviedol hovorca, pričom premávka je riadená policajtmi.
Polícia zároveň vodičov vyzýva, aby pri prejazde úsekom zvýšili svoju pozornosť, riadili sa pokynmi policajných hliadok, prípadne na prejazd využili inú trasu.

Hranice Slovenska s Maďarskom a Rakúskom budú opäť prejazdné bez kontrol
Od utorkovej polnoci budú hraničné priechody SR s Maďarskom a Rakúskom opäť prejazdné bez kontrol v súvislosti s prijatými opatreniami na zamedzenie šírenia ochorenia slintačky a krívačky.

Šutaj Eštok: Od polnoci sa zrušia kontroly na hraniciach v súvislosti so SLAK
Kontroly na všetkých hraničných priechodoch s Maďarskom, Rakúskom a Českom budú v súvislosti s ochorením slintačky a krívačky zrušené od utorkovej polnoci.

Najvyšší súd v prípade vraždy Kuciaka zrušil rozsudok ŠTS
Najvyšší súd SR zrušil rozsudok Špecializovaného trestného súdu v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka voči obžalovaným Marianovi K. a spol.

Polícia zasahovala proti neonacistickej skupine, toto tvrdí minister
Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok potvrdil zásah bratislavských krajských policajtov proti neonacistickej skupine Valhalla.

V škole napadli pedagóga, na mieste zasahovala polícia
Pedagóga fyzicky a verbálne napadli, došlo aj k vyhrážkam.