FOTO: Pozor na túto čokoládu! Výrobca ju sťahuje z trhu

Čokoládu by ste nemali konzumovať, ale vrátiť na predajňu.
Výrobca čokolád a sladkostí Mondeléz International oznamuje stiahnutie produktu Milka 100g s drvenými lieskovými orieškami zo slovenského a českého trhu. Jeden český spotrebiteľ ohlásil, že v čokoláde našiel "zásaditú látku v pevnom skupenstve". Spoločnosť oznámila, že nájdená cudzorodá látka sa nepoužíva v továrni, v ktorej bol produkt vyrobený.
Názov produktu | Číslo šarže | Dátum minimálnej trvanlivosti |
Milka Hazelnut 100 g; Mliečna čokoláda z alpského mlieka s drvenými jadrami lieskových orechov | OOA0663132 | 5/5/2017 |
Produkty tejto šarže už boli stiahnuté z obchodov. Zákazníci, ktorí tento produkt zakúpili, by ho nemali konzumovať a môžu ho vrátiť na predajňu. Peniaze im budú vrátené.

Šimečka: Oceňujem slová nového pápeža o hodnotách mieru a spolupráce
Predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka oceňuje slová nového pápeža Leva XIV. po jeho zvolení, v ktorých hovoril o hodnotách mieru a spolupráce.

Ozbrojené sily SR hlásia mimoriadnu udalosť
Pri mimoriadnej udalosti utrpel vojak strelné poranenie.

Fico priletel do Moskvy na oslavy 80. výročia konca druhej svetovej vojny
Slovenský premiér Robert Fico vo štvrtok večer pristál na letisku v Moskve, kde sa zúčastní na oslavách 80. výročia konca druhej svetovej vojny.

Majerský: Verím, že Lev XIV. bude rovnako odvážny ako pápež František
Predseda opozičnej strany KDH Milan Majerský má radosť zo zvolenia nástupcu Svätého Petra a verí, že nový pápež Lev XIV. bude rovnako odvážny ako jeho predchodca.

SOI varuje: Na tento web si dajte pozor!
Inšpekcia odporúča vyhnúť sa nákupu zájazdov na podozrivej webovej stránke.