V Pakistane zabíjali bomby, sudca je kriticky zranený
- 13:23 26.06.2013
- KARÁČÍ

Najmenej 12 ľudí prišlo v stredu o život a ďalších 14 utrpelo zranenia pri bombových útokoch v Pakistane.
Bakír je členom šiitskej moslimskej komunity a sunnitskí militanti zo skupiny Laškar-i-Džhangví sa mu opakovane vyhrážali. Sudca totiž pracuje pre špeciálny protiteroristický súd a do väzenia už poslal viacero členov tejto skupiny.
Ďalšie tri osoby prišli o život pri inom útoku na severozápade krajiny v okrese Bannú. Obeťou je líder tamojších provládnych milícií, jeho brat a synovec. Ani k jednému útoku sa zatiaľ nikto neprihlásil.

Zelenskyj: Ukrajina je pripravená na akýkoľvek formát rokovaní s Ruskom
Povedal to v stredu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Nebezpečný podvod na Messengeri a WhatsApp: Mnohí už takto prišli o peniaze
Polícia varuje pred novým typom podvodu.

Slovensko v dramatickom súboji porazilo Francúzsko na MS v hokeji 2025
Slováci majú druhý triumf na turnaji.

Rozsudok v prípade Pfizergate podľa analytika vytvára dôležitý precedens pre celú EÚ
Stredajšie rozhodnutie Súdneho dvora Európskej únie o pochybení Európskej komisie predstavuje dôležitý precedens pre celú EÚ.

Szijjártó vyzval EK na zverejnenie komunikácie Von der Leyenovej s Pfizerom
Podľa stredajšieho rozsudku EK pochybila, keď odmietla zverejniť textové správy medzi šéfkou EK a Albertom Bourlom.