Slnečný deň môže byť predzvesťou suchej jesene

Teploty sa budú šplhať od 25 do 30 stupňov Celzia.
Pranostika na dnešný deň hovorí, že ak neprší na Narodenie Panny Márie, bude suchá jeseň. Štvrtok by mal byť slnečný a teploty sa budú šplhať od 25 do 30 stupňov Celzia.
Na západnom Slovensku malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 15 až 12 a najvyššie denné 27 až 30 stupňov C.
Na strednom Slovensku malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 14 až 9 a najvyššie denné 25 až 29 stupňov C.
Na východnom Slovensku malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 14 až 10 a najvyššie denné 25 až 29 stupňov C.
Počasie na horách:
Vo výške 1000 m malá oblačnosť, najnižšia ranná teplota 9 a najvyššia denná 21 stupňov C.
Vo výške 1500 m malá oblačnosť, najnižšia ranná teplota 7 a najvyššia denná 17 stupňov C.
Vo výške 2000 m malá oblačnosť, najnižšia ranná teplota 5 a najvyššia denná 13 stupňov C.
zdroj: meteo.sk

Peter Pellegrini sa zúčastní na inauguračnej svätej omši pápeža Leva XIV.
Prezident SR Peter Pellegrini v nedeľu odcestuje do Ríma pri príležitosti inauguračnej svätej omše novozvoleného pápeža Leva XIV.

V Malej Fatre našli rastlinu, ktorá tam nemá čo robiť
Rastlina patrí k inváznym druhom.

SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR
Opozičné SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR. Šéf SaS Branislav Gröhling ho označil za frašku.

Šutaj Eštok: Polícia obvinila muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať Ficovi
Polícia obvinila z podnecovania muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať premiérovi Robertovi Ficovi.

Z trhu sťahujú nebezpečné kreslo. Ak ho máte, nesmiete ho používať
Slovenská obchodná inšpekcia odporúča zákazníkom, aby kreslo vrátili v mieste predaja.