Výzva Stop fašizmu je podľa M. Kotlebu kabaret

Podľa neho je extrémistické rozkrádanie republiky a zotročovanie obyvateľstva, ktoré sa na Slovensku deje od roku 1993 a prehĺbilo sa po vstupe krajiny do Európskej únie.
„Mňa na nej zaujal najmä ten bod, že jeden z jej cieľov je, aby nikto z parlamentu nepodporil naše návrhy, aj keby boli akékoľvek dobré v prospech všetkých ľudí. Veľmi jasne sa ľudia, ktorí to podpísali, prihlásili k tomu, že neprišli do parlamentu robiť konštruktívnu prácu, neprišli zlepšovať pomery a život na Slovensku, ale prišli robiť kabaret a divadlo takýmito lacnými vystúpeniami,“ povedal Kotleba s tým, že sa necíti byť ani extrémista, ani fašista.
Podľa neho je extrémistické rozkrádanie republiky a zotročovanie obyvateľstva, ktoré sa na Slovensku deje od roku 1993 a prehĺbilo sa po vstupe krajiny do Európskej únie.
Podľa poslanca NR SR Martina Klusa (SaS) výroky Mariána Kotlebu v mnohom skôr napovedajú o tom, že je radikál a istým spôsobom oportunista. „Súvisí to s tým, ako je nastavený program ĽSNS. Sú tam absolútne logické nezmysly a práve preto si myslím, že je to kombinácia populizmu, radikalizmu až oportunizmu a keď sa pozrieme na výroky z minulosti, ja by som tam našiel zložku kombinácie fašizmu a národného socializmu,“ uviedol.

V Malej Fatre našli rastlinu, ktorá tam nemá čo robiť
Rastlina patrí k inváznym druhom.

SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR
Opozičné SaS a KDH kritizovali štvrtkové zasadnutie Bezpečnostnej rady SR. Šéf SaS Branislav Gröhling ho označil za frašku.

Šutaj Eštok: Polícia obvinila muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať Ficovi
Polícia obvinila z podnecovania muža s valaškou, ktorý sa mal vo videu vyhrážať premiérovi Robertovi Ficovi.

Z trhu sťahujú nebezpečné kreslo. Ak ho máte, nesmiete ho používať
Slovenská obchodná inšpekcia odporúča zákazníkom, aby kreslo vrátili v mieste predaja.