Podvodníci obrali starenku o tisícové úspory

Dvaja neznámi páchatelia dôchodkyni nahovorili, že priniesli jej synovi sto eur, potrebovali však rozmeniť peniaze. Dôverčivá babička s mužmi zašla do domu.
Podvodníci znovu úradovali, ich obeťou sa tentoraz stala 75-ročná dôchodkyňa z Veľkých Túroviec v Levickom okrese. Prišla o svoje úspory a vkladnú knižku. Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, dvaja neznámi páchatelia jej nahovorili, že priniesli jej synovi sto eur, potrebovali však rozmeniť peniaze.
Dôverčivá babička s mužmi zašla do domu. Následnej si jeden z nich vypýtal papierik, aby mohol synovi nechať odkaz, komplic si zatiaľ vypýtal prázdnu plastovú fľašu. Dôchodkyňa ich nechala samých a v priebehu chvíle prišla o 3300 eur a vkladnú knižku. Po mužoch, ktorí pravdepodobne prišli na aute s maďarským evidenčným číslo, pátrajú.

Košického expolicajta v prípade zabitia muža odsúdili na osemročný trest
Košický mestský súd vyniesol rozsudok v prípade zabitia muža bez domova prichyteného pri krádeži v obchodnom dome v Košiciach z novembra minulého roka.

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnej Lenke
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 17-ročnej Lenke z Prešova.

Polícia zadržala vo Svrčinovci medzinárodne hľadaného 57-ročného Poliaka
Policajti oddelenia cieľového pátrania Prezídia Policajného zboru zadržali v utorok v obci Svrčinovec medzinárodne hľadaného 57-ročného občana Poľskej republiky.

Za týranie koňa hrozí 65-ročnému mužovi trojročné väzenie
Enviropolicajti obvinili 65-ročného muža z obce Tužina v okrese Prievidza pre podozrenie z prečinu týrania zvierat.

Košickí expolicajti v prípade zabitia muža priznali na súde vinu
Hlavné pojednávanie v prípade zabitia muža bez domova prichyteného pre podozrenie z krádeže v obchodnom dome v Košiciach z novembra minulého roka sa v stredu koná na košickom mestskom súde.