Cesta cez Fačkovské sedlo je pre skrížený kamión neprejazdná

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.
Žilinská krajská polícia upozorňuje na neprejazdnú cestu I/64 cez Fačkovské sedlo. Dôvodom je skrížený kamión.
„Sme na mieste a robíme všetko pre to, aby bola premávka čím skôr obnovená,“ uviedla polícia. Doplnila, že v oboch smeroch sa tvoria kolóny, žiada preto vodičov o trpezlivosť, ohľaduplnosť a rešpektovanie pokynov policajtov na mieste.

Obvinenému v prípade únosu a intoxikácie študentky Sone predĺžili väzbu
Ivovi P., obvinenému v prípade únosu a intoxikácie študentky Sone, predĺžil Mestský súd Bratislava I 7. mája väzbu o štyri mesiace, teda do 8. októbra.

PS: Poškodený most v Poprade je symbolom zlyhania štátu, žiada rýchle opravy
Kritický stav dopravnej infraštruktúry na Slovensku sa aktuálne naplno prejavil v Poprade odtrhnutým nosníkom mosta.

Chemický ústav SAV reagoval na Kotlárov článok publikovaný v predátorskom časopise
Tvrdenia v článku o mRNA vakcínach proti covidu, ktorého spoluautorom je splnomocnenec vlády SR pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie ochorenia COVID-19 Peter Kotlár, sú nepodložené.