• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 4.6.2023Meniny má Lenka
12°Bratislava

Video: Zábery, z ktorých tuhne krv v žilách. Polícia zachraňovala psychicky chorého muža na D2

  • 20:46 02.02.2023
  • Bratislava
Video: Zábery, z ktorých tuhne krv v žilách. Polícia zachraňovala psychicky chorého muža na D2

Psychicky chorý muž na diaľnici ohrozoval nielen svoj život, ale aj zdravie a bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Bratislavskí policajti v stredu (1. 2.) zasahovali na úseku diaľnice D2, kde sa pohyboval psychicky chorý muž. Ten podľa polície ohrozoval nielen svoj život, ale aj zdravie a bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky. Polícia o tom informuje na Facebooku.

Po tom, ako policajti pristúpili k mužovi v snahe zabrániť mu v ďalšom konaní, muž preliezol betónové zvodidlá a chcel vyliezť na kovovú konštrukciu s dopravným značením.

"Muž javil známky neštandardného správania, pôsobil rozrušene a zjavne nebol pri zmysloch," informuje polícia s tým, že napriek snahe zasahujúcich príslušníkov odhovoriť ho od nebezpečného správania, muž ďalej tvrdil, že "chce skočiť a zabiť sa".

Muž nereagoval ani na opakovaný slovný dohovor zo strany polície. Policajti ho preto museli spacifikovať, následne ho odovzdali do opatery privolaným záchranárom. Tí ho za asistencie polície previezli do nemocnice na ďalšie vyšetrenie.

AUTENTICKÉ ZÁBERY, Z KTORÝCH TUHNE KRV V ŽILÁCH

AUTENTICKÉ ZÁBERY, Z KTORÝCH TUHNE KRV V ŽILÁCH DOPRAVÁCI ZACHRAŇOVALI PSYCHICKY CHORÉHO MUŽA NA DIAĽNICI D2 Bratislavskí dopravní policajti boli včera krátko po 18.00 h vyslaní k prevereniu oznámenia, v zmysle ktorého sa má na diaľnici D2 pohybovať neznámy muž. Po príchode na miesto spozorovali muž, ktorý ohrozoval nielen svoj život, ale aj zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky a pohyboval sa po vozovke. Policajti duchaprítomne pristúpili k mužovi za dodržania bezpečnostných opatrení, avšak muž preliezol betónové zvodidlá a chcel vyliezť na kovovú konštrukciu slúžiacu na dopravné značenie / mýtnu bránu ponad diaľnicu. Muž javil známky neštandardného správania, pôsobil rozrušene a zjavne nebol pri zmysloch. Policajti s ním nadviazali komunikáciu a snažili sa ho odhovoriť, muž však nereagoval a tvrdil že „chce skočiť a zabiť sa“. Policajti muža opakovane odhovárali od tohto konania, avšak muž nespolupracoval a svoje konanie chcel dokonať. Policajti muža nakoniec spacifikovali a zabránili mu v ďalšom ohrozovaní nielen seba ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Muža následne odovzdali na miesto privolaným záchranárom, ktorí ho odviezli za asistencie polície do nemocnice.

Uverejnil používateľ Polícia SR - Bratislavský kraj Štvrtok 2. februára 2023


Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, facebook.com/KRPZBA
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Výtržníctvo v bratislavskom podniku: Polícia začala trestné stíhanie

Výtržníctvo v bratislavskom podniku: Polícia začala trestné stíhanie

VČERA - 19:24Domáce

Polícia vyšetruje fyzický konflikt, ku ktorému malo dôjsť v sobotu ráno v jednom z podnikov v bratislavskom Starom Meste.

Bombová hrozba v obchodnom centre v Košiciach sa nepotvrdila

Bombová hrozba v obchodnom centre v Košiciach sa nepotvrdila

VČERA - 18:51Domáce

Bombová hrozba, pre ktorú v sobotu popoludní evakuovali obchodné centrum Optima na Moldavskej ceste v Košiciach, sa nepotvrdila.

SHMÚ varuje pred mrazom: Môže poškodiť vegetáciu nižšieho vzrastu

SHMÚ varuje pred mrazom: Môže poškodiť vegetáciu nižšieho vzrastu

VČERA - 18:09Domáce

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

Polícia varuje: Pozor na takéto podvodné SMS!

Polícia varuje: Pozor na takéto podvodné SMS!

VČERA - 17:47Domáce

Polícia upozorňuje na podvodné SMS, ktoré vyzývajú na úhradu cla potrebnú na prevzatie balíka.

Bombová hrozba v Košiciach: Museli evakuovať obchodné centrum

Bombová hrozba v Košiciach: Museli evakuovať obchodné centrum

VČERA - 16:27Domáce

Obchodné centrum Optima na Moldavskej ceste v Košiciach pre údajnú bombovú hrozbu v sobotu popoludní evakuovali.