Foto: Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnej Anne

Nezvestnú 47-ročnú ženu naposledy videli koncom minulého týždňa.
Polícia v Žiari nad Hronom pátra po nezvestnej 47-ročnej žene z Banskej Štiavnice. Podľa informácií Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici zverejnených na sociálnej sieti nezvestnú Annu Bartošovú naposledy videli ešte na konci minulého týždňa.
„Naposledy ju videli 20. septembra vo večerných hodinách v obci Voznica, kedy odišla na autobusovú zastávku smer Banská Štiavnica. Od uvedenej doby jej pobyt nie je známy a doposiaľ o sebe nepodala žiadnu správu,“ informovala polícia.
Žena má podľa opisu približne 150 centimetrov, štíhlu postavu a čierne vlasy. Akékoľvek informácie môže verejnosť oznámiť na čísle 158, alebo napísať správu prostredníctvom sociálnej siete.
Foto: facebook.com/KRPZBB

SAV: Publikácia, ktorej spoluautorom je Kotlár, má vedecké nedostatky
Slovenská akadémia vied zverejnila stanovisko k publikácii o mRNA vakcínach proti covidu.

Žilinka: Skončím vo funkcii vtedy, keď sa naplní môj čas
Generálny prokurátor Maroš Žilinka skončí vo funkcii vtedy, keď sa naplní jeho čas. Otázky o zotrvaní na poste nie sú podľa neho na mieste. Žilinka to uviedol vo štvrtok po rokovaní Bezpečnostnej rady SR.

KDH: Atentát na premiéra pripomenul, kam môže viesť strata rešpektu a slušnosti
Viliama Karasa z opozičného KDH mrzí, že za posledný rok nedošlo k zásadnému posunu k zmiereniu spoločnosti.

Zrážka dvoch kamiónov: Premávka na frekventovanej ceste kolabuje
Vodiči sa zdržia asi hodinu.

Šutaj Eštok: Agresia voči iným názorom nezmizla ani rok po atentáte na premiéra
Minister vnútra apeloval na ľudí, aby dávali pozor na to, čo hovoria, pretože zabíjať môže podľa neho aj slovo.