Dopravná nehoda v Bernolákove má jednu obeť

Jednu obeť si v stredu ráno vyžiadala dopravná nehoda v Bernolákove smerom na Ivanku pri Dunaji v okrese Senec.
Život 22-ročného muža si v stredu ráno vyžiadala dopravná nehoda medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji v okrese Senec. TASR to potvrdila polícia i záchranári.
Vozidlá sa zrazili čelne. Mladík zomrel na mieste. Nehoda si vyžiadala aj zranenia. „Utrpel ich 63-ročný muž, so zraneniami hlavy ho záchranári odviezli do nemocnice,“ povedala Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OSZZS).
Premávka je v spomínanom úseku usmerňovaná policajtmi. „Odstraňujeme následky nehody a dokumentujeme ju,“ informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Vodičov vyzval pri prejazde na trpezlivosť.
O nehode informovali policajtov v stredu po 5.45 h. Došlo k čelenej zrážke vozidla Honda idúceho v smere do Bratislavy a vozidla BMW. Vyšetrovaním okolností, ako aj príčin nehody sa zaoberajú seneckí policajti.
Na nehodu ako prvý upozornil portál tvnoviny.sk.

Žilinka: Skončím vo funkcii vtedy, keď sa naplní môj čas
Generálny prokurátor Maroš Žilinka skončí vo funkcii vtedy, keď sa naplní jeho čas. Otázky o zotrvaní na poste nie sú podľa neho na mieste. Žilinka to uviedol vo štvrtok po rokovaní Bezpečnostnej rady SR.

KDH: Atentát na premiéra pripomenul, kam môže viesť strata rešpektu a slušnosti
Viliama Karasa z opozičného KDH mrzí, že za posledný rok nedošlo k zásadnému posunu k zmiereniu spoločnosti.

Zrážka dvoch kamiónov: Premávka na frekventovanej ceste kolabuje
Vodiči sa zdržia asi hodinu.

Šutaj Eštok: Agresia voči iným názorom nezmizla ani rok po atentáte na premiéra
Minister vnútra apeloval na ľudí, aby dávali pozor na to, čo hovoria, pretože zabíjať môže podľa neho aj slovo.

Výrazné ochladenie a zrážky. Toto nás čaká v najbližších hodinách
V niektorých oblastiach bude teplota dosahovať len osem stupňov Celzia.