6:01 30.06.2014Kultúra

Sám o sebe hovorí, že jeho kariéra je poctivá a cesta k nej bola tŕnistá. Nič nezískal zadarmo.

Oranjes ušli hrobárovi z lopaty, sú vo štvrťfinále MS

1:35 30.06.2014Športové

Futbalisti Holandska postúpili do štvrťfinále majstrovstiev sveta. V nedeľňajšom treťom osemfinálovom stretnutí XX. svetového šampionátu v brazílskej

Oranjes a Kostarika sú po drámach vo štvrťfinále MS

1:25 30.06.2014Športové

Dramatické nedeľňajšie osemfinálové zápasy na jubilejných XX. majstrovstvách sveta vo futbale rozhodli o ďalších dvoch štvrťfinalistoch.

Rozhodca v osemfinále MS naletel Robbenovi a potopil Mexiko

22:33 29.06.2014Športové

Holandsko je prvým európskym tímom, ktorý si vybojoval účasť vo štvrťfinále futbalových majstrovstiev sveta v Brazílii. V dramatickej koncovke sobotňajšieho

Jared Leto chce hľadať na Slovensku matku svojich detí

21:53 29.06.2014Kultúra

Jared Leto, frontman americkej kapely Thirty Seconds To Mars, ktorá vystúpila v sobotu 28. júna na piešťanskom festivale Topfest, pochválil počas návštevy

Slovenskí hokejbalisti ovládli MS, tri výbery získali zlato

21:36 29.06.2014Športové

Slovenskí reprezentanti v hokejbale do 18 rokov si vybojovali zlaté medaily na majstrovstvách sveta tejto vekovej kategórie v Bratislave.

Povstalci vyhlásili islamský kalifát na časti Iraku a Sýrie

21:34 29.06.2014Zahraničné

Sunnitskí povstalci zo skupiny Islamský štát v Iraku a Levante vyhlásili v nedeľu vytvorenie islamského kalifátu rozprestierajúceho sa od provincie Halab v

Lídri Ruska, Nemecka a Francúzska telefonovali Porošenkovi

21:08 29.06.2014Zahraničné

Spoločný telefonický rozhovor o bezpečnostnej situácii na východe Ukrajiny absolvoval v nedeľu tamojší prezident Petro Porošenko s nemeckou kancelárkou Angelou

Tím NBA na maratóne deklasoval Prievidzu o vyše 200 bodov

21:01 29.06.2014Športové

Domáci tím Nedožersko-breznianski amatéri (hrajúci pod skratkou NBA) zvíťazil v 23. ročníku tradičného 24-hodinového basketbalového nonstop maratónu nad PD

Prímerie na Ukrajine nič neznamená, v Slovjansku sa strieľa

20:45 29.06.2014Zahraničné

Ďalšie porušenia prímeria zo strany proruských separatistov a vládnych jednotiek zaznamenali v nedeľu na východe Ukrajiny. Národná garda vo vyhlásení

19:00 29.06.2014Zaujímavosti

Tento frajer ukázal niekoľko trikov zo svojho repertoára. Ako sa vám pozdávajú?

Slovenskí volejbalisti na turnaji Final Four bronz nezískali

18:35 29.06.2014Športové

Slovenskí volejbalisti prehrali s Číňanmi 1:3 (21, -37, -23, -19) v nedeľňajšom stretnutí o 3. miesto na záverečnom turnaji Final Four III. skupiny Svetovej

Chlapca, ktorého zasiahla na letisku výbušnina, operovali

18:27 29.06.2014Domáce

Jeden z chlapcov, ktorého po sobotňajšom výbuchu na letisku v Spišskej Novej Vsi previezli s vážnymi zraneniami do prešovskej Fakultnej nemocnici s poliklinikou

Úradujúci majster sveta Ogier triumfoval na Rely Poľska

18:24 29.06.2014Auto

Úradujúci majster sveta Sébastien Ogier triumfoval na Rely Poľska, siedmom podujatí tohtoročného seriálu majstrovstiev sveta WRC. Francúzsky pilot vozidla

Procházka prezradil, z čoho by chcel financovať stranu Sieť

18:03 29.06.2014Domáce

Líder strany Sieť Radoslav Procházka si myslí, že stranu by mali financovať len dvoma spôsobmi, teda z členských príspevkov a z úveru.

18:00 29.06.2014Zaujímavosti

Zaujímavý experiment, v ktorom do koly pridáme mlieko. Čo sa stane? Sledujte.

Skvelý Peter Sagan je štvrtýkrát po sebe majstrom Slovenska

17:51 29.06.2014Športové

Cyklista Peter Sagan sa stal štvrtýkrát po sebe majstrom Slovenska v kategórii elite-mužov. V nedeľňajších pretekoch na 192 km na okruhoch v Slavkove pri Brne