• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 8.12.2019Meniny má Marína
Bratislava

AMO SONY XPERIA TOUR 2015 štartuje už tento piatok

  • 14:36 13.04.2015
  • BRATISLAVA
AMO SONY XPERIA TOUR 2015 štartuje už tento piatok

Kompletne vynovená koncertná šou AMO plná nových skladieb i známych hitov zastrešená názvom AMO SONY XPERIA TOUR 2015 štartuje už tento piatok veľkou hip-hopovou párty plnou hostí v bratislavskom MMC! Okrem AMO sa predstavia Strapo a DJ Spinhandz i Vec a Škrupo. Bratislavská šou odštartuje aprílovú koncertnú šnúru venovanú novému digitálnemu EP ANALOG ARCHITEKT, ktoré skupina AMO vydala v marci. Digitálnou novinkou formácia splnila svoj sľub, ktorý dala fanúšikom v roku 2013 pri poslednom albume ROK NULA – prichádza nová éra AMO, spojená s výrazne štedrejším priestorom pre kapelu a s dôrazom na dokonalý hudobný zážitok spojený so špičkovým zvukom.

Dva roky po poslednom veľkom turné a po vydaní 4. štúdiovej nahrávky ROK NULA skupina AMO potešila fanúšikov ďalšou novinkou. Tentokrát ňou bol marcový release v podobe digitálneho EP ANALOG ARCHITEKT - 6 skladieb, vydaných pod hlavičkou labelu TyNikdy Records, po prvýkrát v histórii AMO vyprodukovaných a zahraných výhradne kapelou. 6-členná zostava na čele s rapermi Opakom a Moem sa tak stala pri výrobe nového EP zostavou hudobných architektov. Výsledkom spoločnej práce v štúdiu je nahrávka, ktorá hrdo a právom stavia na piedestál špičkovú kapelu zloženú z tých najlepších hudobníkov. Proces nahrávania nového EP i tváre celej kapely v kompletnom zložení sú zachytené v autentickom dokumente ANALOG ARCHITEKT, ktorý kapela predstavila v marci spolu s EP www.analogarchitekt.sk. V rovnakej zostave, v akej sa kapela zišla v štúdiu, teda v zložení Gábor Tokár (bicie), Martin Štefánik (klávesy), Jozef Madola (basgitara) a Marián Jaslovský (flauta, saxofón, EVI), bude spoločne stáť spolu s Moem a Opakom i na pódiu počas nastávajúceho AMO SONY XPERIA TOUR 2015.

"Názov Analog Architekt sme zvolili, lebo sme akoby tím architektov, kde každý člen prispieva svojou časťou do skladačky a vytvárame tak náš projekt. AMO už dávno nie je iba Opak a Moe, už pár rokov je to kapela a ľudia okolo nás, ktorí nám pomáhajú byť stále lepší a kvalitnejší. Prešli sme zmenami, hudobníci odišli, iní prišli a dnes hráme tak ako hráme. Odporúčam si nás prísť pozrieť naživo," pozýva Moe. Charakteristickou črtou nového AMO a éry ANALOG ARCHITEKT, je minimum postprodukčných úprav a otvorenosť rôznorodým hudobným žánrom, smerujúc k hip-hopu, jazzu, soulu a funku. Ako Moe prezrádza, nové vyprofilovanie skupiny výrazne zmenilo k lepšiemu i charakter koncertov. Fanúšikovia sa o tom môžu presvedčiť na vlastné oči a uši na šiestich aprílových a jednom májovom koncerte – teda celkom na siedmych koncertných šou, tvoriacich jarné AMO SONY XPERIA TOUR 2015. Hoci na novom EP ANALOG ARCHITEKT by ste hudobných hostí hľadali márne, šnúru koncertov, venovanú tejto novinke, odštartuje už tento piatok 17. apríla veľká šou v bratislavskom Klube MMC, spojená s krstom EP, kde naopak o hostí nebude núdza. Pred koncertom AMO divákov zahreje Strapo + DJ Spinhandz a Vec + Škrupo http://goo.gl/4OwMje. Po Bratislave bude turné smerovať do Prievidze, Trnavy, Prešova, Čadce, Nového Mesta nad Váhom, až napokon kapela odohrá posledný koncert 1. mája vo Zvolene.

Nový sound AMO si môžu fanúšikovia vychutnať naživo na koncertoch AMO SONY XPERIA TOUR 2015 aj vďaka partnerom Telekomu a Sony Mobile. Vstupenky na AMO SONY XPERIA TOUR 2015 sú v predaji exkluzívne na http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3389/amo-sony-xperia-tour-2015 Fanúšikovia si môžu digitálne EP ANALOG ARCHITEKT kúpiť a podporiť tak kapelu TU: http://tynikdy.bandcamp.com/album/analog-architekt-ep-vol-1 a tiež na itunes, deezer a spotify.

AMO SONY XPERIA TOUR 2015

17.04. Bratislava – MMC – koncert spojený s krstom EP ANALOG ARCHITEKT
18.04. Prievidza - ELEMENT
23.04. Trnava - ARTKLUB
24.04. Prešov – WAVE KLUB
25.04. Čadca - ZION CLUB
30.04. Nové Mesto nad Váhom - KLUB ZA RAMPAMI
01.05. Zvolen - DK ŽSR
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Akustické turné Davida Kollera sa vypredáva - hosťom bude Darkness Positive!

Akustické turné Davida Kollera sa vypredáva - hosťom bude Darkness Positive!

8:09 28.11.2019Tlačové správy

Frontman legendárnej skupiny LUCIE zahrá v decembri 7 špeciálnych akustických koncertov.

World of Tanks Encore RT Demo aplikácia predstavuje technológiu Ray-tracing

World of Tanks Encore RT Demo aplikácia predstavuje technológiu Ray-tracing

13:14 16.10.2019Tlačové správy

Technológia vyvinutá spoločnosťami Wargaming a Intel zlepšuje vizuálnu stránku World of Tanks na akomkoľvek počítači podporujúcim DirectX 11 a vyšší.

Skunk Anansie bude mať na bratislavskom koncerte ako predskokana kapelu The Youniverse!

Skunk Anansie bude mať na bratislavskom koncerte ako predskokana kapelu The Youniverse!

14:04 19.07.2019Tlačové správy

Leto odštartujú hudobní fajnšmekri v Bratislave naozaj veľkolepo.

Hra World of Tanks Blitz oslavuje 5. výročie

Hra World of Tanks Blitz oslavuje 5. výročie

22:02 19.06.2019Tlačové správy

Hru si stiahlo viac ako 120 miliónov ľudí na celom svete. Pripojte sa k oslavám od 19. júna do 26. júna a získajte veľa darčekov.

Wargaming vydáva novú hru: World of Warships Legends

Wargaming vydáva novú hru: World of Warships Legends

15:50 16.04.2019Tlačové správy

Hra World of Warships: Legends je k dispozícii na stiahnutie zadarmo na PlayStation®4 a Xbox One vo verzii early access.