• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 20.10.2019Meniny má Vendelín
18°Bratislava

Novinári si zvolili za najkrajšiu miss študentku z Oravy

  • 15:34 10.04.2013
Novinári si zvolili za najkrajšiu miss študentku z Oravy

MISS Press 2013 Karolína Chomisteková počas tlačovej besedy pred finále 18. ročníka súťaže krásy MISS Slovensko 2013Foto: SITA/Ľudovít VaniherBRATISLAVA 10. apríla (WEBNOVINY) - Finalistka súťaže krásy Miss Slovensko 2013 s číslom 3 Karolína Chomisteková si získala sympatie novinárov a stala sa najnovšou nositeľkou titulu Miss Press.

Devätnásťročná študentka manažmentu sa spolu s ďalšími jedenástimi finalistkami predstaví počas slávnostného finále Miss Slovensko 2013 v nedeľu 14. apríla.

Finále 18. ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2013, ktoré bude v priamom prenose v nedeľu večer vysielať televízia JOJ, dostane podobu veľkolepej módnej šou. Divákov bude tentoraz večerom sprevádzať český moderátor Leoš Mareš.

"Je to mladý, štýlový moderátor so schopnosťou improvizácie, ktorý sa bude pohybovať medzi dievčatami aj v zákulisí, takže si myslím, že sa k tejto módnej prehliadke hodí," povedala riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.

Súčasťou módnej šou, počas ktorej sa úloh modeliek zhostia práve krásne finalistky Miss Slovensko, bude i špeciálne prehliadkové mólo s dĺžkou až 25 metrov. Dopĺňať ho budú zaujímavé nadrozmerné dekorácie.

Finálová dvanástka sa počas večera predstaví v luxusných modeloch značky Versace, v originálnych spoločenských šatách renomovaných slovenských návrhárov či v exkluzívnej kolekcii Michaely Ľuptákovej s názvom City Jungle.

Obrazom: Novinári si zvolili svoju missPočas finálového večera súťaže krásy v bratislavskej Inchebe vystúpi niekoľko známych slovenských i českých interpretov a interpretiek. Jednou z hlavných hviezd večera bude český spevák David Koller so symfonickým orchestrom, na finále sa predstavia aj Anita Soul, Mária Čírová, Igor Kmeťo či Martin Chodúr.

Diváci finálového večera si prostredníctvom SMS hlasovania v nedeľu zvolia Miss Sympatia. Výťažok z hlasovania tento rok poputuje na organizáciu letného tábora pre deti z Detského domova v Ružomberku. Podľa Magdalény Šebestovej deti čaká v lete i prekvapenie v podobe krásnych animátoriek - finalistiek Miss Slovensko 2013.

Víťazka súťaže Miss Slovensko 2013 získa honorovanú zmluvu s Produkčným domom FORZA, štýlový automobil, kompletne zariadený 3-izbový byt na jeden rok v Bratislave či luxusnú dovolenku na ostrove Boa Vista.

Okrem mnohých cien bude reprezentovať Slovensko i na prestížnej súťaži Miss World, ktorá sa tento rok uskutoční v Indonézii. Na celosvetovú súťaž pocestuje i prvá vicemiss Slovensko 2013, ktorá sa zúčastní na Miss International.
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: SITA
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Jedna generácia má vážny problém s alkoholom. Ktorá to je, vás prekvapí

Jedna generácia má vážny problém s alkoholom. Ktorá to je, vás prekvapí

VČERA - 18:34Zdravie

Vedci skúmali rizikové návyky pitia alkoholu a zistili, ktorá skupina obyvateľstva je najviac ohrozená.

Ako liečiť depresiu: Stačí jesť tieto jedlá po dobu 3 týždňov

Ako liečiť depresiu: Stačí jesť tieto jedlá po dobu 3 týždňov

19:18 17.10.2019Zdravie

Aj strava dokáže urobiť výrazne pomôcť psychike.

Zlý spánok: Na vine je nedostatok vitamínu

Zlý spánok: Na vine je nedostatok vitamínu

19:26 16.10.2019Zdravie

Tento vitamín chýba až štvrtine obyvateľstva.

Takáto zmena stravovacích návykov môže signalizovať rakovinu žalúdka

Takáto zmena stravovacích návykov môže signalizovať rakovinu žalúdka

8:35 16.10.2019Zdravie

Niektoré náhle zmeny v stravovacích návykoch môžu byť prvotným príznakom smrteľnej diagnózy.

Pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín dokáže ovplyvniť vaše oči

Pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín dokáže ovplyvniť vaše oči

19:08 15.10.2019Zdravie

Ak vo vašej strave zabezpečíte správne typy a pomer esenciálnych mastných kyselín, môžete zabrániť nepriaznivému zdravotnému stavu.