• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 18.4.2025Meniny má Valér
11°Bratislava

Ombudsmanka pôjde na internáty, chce diskutovať o Slovensku

  • 7:03 29.04.2014
  • BRATISLAVA
Ombudsmanka pôjde na internáty, chce diskutovať o Slovensku

Záujemcovia sa budú môcť s verejnou ochrankyňou práv Janou Dubovcovou porozprávať o tom, ako možno tvoriť krajinu, v ktorej sa budeme všetci cítiť dobre.

Práve to je témou jednej zo série diskusií s ombudsmankou, ktoré pre ľudí organizuje jej kancelária.

Ako ďalej agentúru SITA informovala poradkyňa ombudsmanky pre komunikáciu a médiá Alena Kuišová, diskutovať sa bude v stredu 30. apríla o 18:00 v UpeCe v bratislavskej Mlynskej Doline, na "Šturáku". Spoluorganizátorom stredajšej diskusie je Centrum pre výskum etnicity a kultúry.

"Hostia sa budú okrem tvorby krajiny, v ktorej sa budeme cítiť naozaj ako doma, dobre a rešpektovane, rozprávať aj o krajine, v ktorej je akákoľvek rozmanitosť úplne prirodzená," poznamenala poradkyňa Jany Dubovcovej.

Hosťami verejnej ochrankyne práv budú sociologička a mama Elena Gallová Kriglerová, lekár a aktivista Sawkat Choudhury, PR manažér a aktivista Braňo Ondrášik a dramaturgička projektu Slovensko 2.0 Zora Jaurová.
Zdroj: WEBNOVINY
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Nádvorie Bratislavského hradu patrí Veľkonočným stredovekým remeselným trhom

Nádvorie Bratislavského hradu patrí Veľkonočným stredovekým remeselným trhom

DNES - 18:47Domáce

Nádvorie Bratislavského hradu bude patriť tieto dni Veľkonočným stredovekým remeselným trhom.

Pozor na tento podvod, podľa polície sa šíri ako oheň

Pozor na tento podvod, podľa polície sa šíri ako oheň

DNES - 16:26Domáce

Polícia upozorňuje na podvodné správy o nezaplatení pokuty.

Nehodu osobného auta a dodávky neprežil jeden človek

Nehodu osobného auta a dodávky neprežil jeden človek

DNES - 16:04Domáce

Na mieste sú stále záchranné zložky.