• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 15.7.2025Meniny má Henrich
27°Bratislava

Nebezpečný muž na úteku: Ak ho zbadáte, musíte volať políciu

  • 9:02 04.07.2025
  • Žilina
Nebezpečný muž na úteku: Ak ho zbadáte, musíte volať políciu

Muž ušiel z Centra pre liečbu drogových závislostí.

Polícia pátra po 24-ročnom Matejovi Šugarovi zo Žiliny. Muž vo štvrtok (3.7.) večer ušiel z Centra pre liečbu drogových závislostí v žilinskej mestskej časti Považský Chlmec. Je nebezpečný pre svoje okolie. TASR o tom v piatok informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

Hľadaného muža umiestnili v centre na základe rozhodnutia Okresného súdu Žilina. Meria 170 centimetrov, je štíhlej postavy. Má tmavé krátke vlasy a svetlomodré oči.

Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline

Muž je nebezpečný pre svoje okolie. Má sklony k násiliu a výbuchy agresie. Verejnosť žiadame, aby v prípade spozorovania hľadanej osoby v žiadnom prípade nezasahovala, ale kontaktovala políciu,“ upozornila Šefčíková.

Od prijatia oznámenia o úteku muža polícia podľa nej vykonáva všetky potrebné úkony s cieľom jeho vypátrania.

Akékoľvek informácie o hľadanej osobe môže verejnosť oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo súkromnou správou na stránke žilinskej krajskej polície na sociálnej sieti.

Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Predvolali vás na výsluch? Polícia upozorňuje na podvod

Predvolali vás na výsluch? Polícia upozorňuje na podvod

DNES - 12:40Domáce

Predvolané osoby žiadajú, aby so sebou priniesli peniaze.

Centrom Bratislavy prejde pochod Hrdí na rodinu

Centrom Bratislavy prejde pochod Hrdí na rodinu

DNES - 11:17Domáce

Národný pochod Hrdí na rodinu najbližšiu sobotu v centre hlavného mesta ukáže, že na rodine a manželstve záleží.

Muž napadol tehotnú ženu, polícia priblížila detaily

Muž napadol tehotnú ženu, polícia priblížila detaily

DNES - 11:14Domáce

Muž mal žene nadávať a kopať ju do brucha.

Hnutie Slovensko kritizuje Hlas za neskoré informovanie o prijatej pôžičke

Hnutie Slovensko kritizuje Hlas za neskoré informovanie o prijatej pôžičke

DNES - 11:12Domáce

Opozičné hnutie Slovensko kritizuje Hlas-SD za to, že neskoro informoval o prijatej pôžičke ešte z roku 2024.

Poplach v slovenskom meste: Hygienici zasiahli pre epidémiu žltačky

Poplach v slovenskom meste: Hygienici zasiahli pre epidémiu žltačky

DNES - 10:26Domáce

Mesto ubezpečuje občanov, že nie je dôvod na paniku.