Pri zrážke dvoch áut sa vážne zranil 27-ročný vodič

Vážne zranenia utrpel v stredu (18. 6.) popoludní pri zrážke dvoch osobných áut na križovatke v katastri obce Visolaje v okrese Púchov 27-ročný vodič. Polícia okolnosti nehody vyšetruje. Informovala o tom vo štvrtok na sociálnej sieti.
„Päťdesiatpäťročný vodič Mitsubishi, jazdiaci po ceste III/1947 v smere od obce Pružina na obec Visolaje, nedal prednosť v jazde osobnému motorovému vozidlu Dacia, ktoré viedol 27-ročný vodič,“ opísali policajti.
Pri dopravnej nehode podľa nich utrpel 27-ročný vodič vážne zranenia, ktoré si vyžiadali jeho hospitalizáciu v nemocnici.
Oboch vodičov policajti podrobili dychovým skúškam, ktoré skončili s negatívnym výsledkom merania.
„Pri dopravnej nehode vznikla škoda na osobnom motorovom vozidle Dacia vo výške približne 12.000 eur. Škodu na osobnom aute Mitsubishi vyčíslili na približne 18.000 eur,“ dodala polícia.

Z trhu sťahujú dva plastové výrobky pôvodom z Maďarska
Podľa inšpekcie sú tieto produkty nebezpečné.

ZMOS: Útok na starostu obce Korytárky je neprípustný
Združenie miest a obcí Slovenska vyjadrilo znepokojenie nad útokom na starostu obce Korytárky v okrese Detva Dušana Mittera, ku ktorému došlo v nedeľu v skorých ranných hodinách v garáži jeho rodinného domu.

V Badíne chystajú historický festival Velestúr - Odkazy predkov
Festival prinesie autentický pohľad na život v ranom stredoveku na hradisku a dramatické scény jeho dobýjania.

Tragická nehoda: Auto zrazilo seniorku na priechode
Po zrážke s autom zomrela 72-ročná žena.

Minister vnútra reagoval na Danka a ďalších kritikov prezidenta
Šutaj Eštok nechápe útokom na ľudí vo výcviku v rámci NOS.