Pri náraze do stromu sa vážne zranil 30-ročný muž

Polícia vyšetruje príčiny a okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v piatok ráno medzi obcami Špačince a Dolné Dubové v okrese Trnava.
Pri nehode narazil 30-ročný vodič do stromu, utrpel viaceré vážne zranenia a záchranári ho museli transportovať do trnavskej nemocnice. Trnavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.
„Náraz bol taký silný, že motor auta odhodilo na opačnú stranu cesty do poľa. Mladý vodič pri nehode utrpel viaceré vážne zranenia, s ktorými ho museli záchranári urýchlene transportovať do trnavskej nemocnice,“ priblížili z polície.
Podľa polície vodič pravdepodobne stratil kontrolu nad autom, zišiel mimo cestu a narazil do stromu.
Policajti okrem toho tento týždeň riešili troch opitých vodičov v okresoch Dunajská Streda a Galanta. Štyridsaťpäťročná vodička nafúkala 1,5 promile alkoholu a 52-ročný vodič 1,96 promile. V superrýchlom konaní riešia kamionistu z Maďarska s 1,5 promile, ktorý pri parkovaní zachytil iné nákladné auto.
„Ako vodičovi z povolania mu za spáchanie trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky môže hroziť až päťročné väzenie,“ dodala polícia.
Fotografie z miesta nehody



Relácia Reportéri dostala stopku. Riaditeľka STVR vysvetlila dôvody
STVR do konca roka pozastavuje vysielanie relácie Reportéri.

Smer-SD ponúkol Šutajovi Eštokovi právnu pomoc v súvislosti s rozsudkom
Okolnosti rozsudku označil za absurdné. Premiér o tom informoval na sociálnej sieti.

Akcia Jablko: Polícia zadržala viacero osôb
Polícia zadržala na západe viacero osôb podozrivých z korupcie.

Vodič neprežil čelnú zrážku s kamiónom, z jeho auta zostal len vrak
Zrážku s kamiónom neprežil vodič osobného auta.

Opozícia viní vládu, že urobila zo Slovenska raj pre daňových podvodníkov
Súčasná vláda urobila zo Slovenska raj pre daňových podvodníkov a centrum podvodov na clách a dani z pridanej hodnoty v rámci Európskej únie.
















