Slovenskí hokejoví reprezentanti na majstrovstvách sveta v Ostrave skórovali vysoko 6:2 proti Kazachstanu.
Slovenskí hokejisti si na MS v Ostrave pripísali prvý triumf. Vo svojom druhom zápase na šampionáte zdolali v nedeľu v B-skupine Kazachstan 6:2 a do tabuľky si zapísali prvé tri body.
Ďalší zápas odohráme v pondelok (13. 5.) o 16:20 proti USA.
Správu aktualizujeme.






