Slovenskí hokejoví reprezentanti na majstrovstvách sveta v Ostrave skórovali vysoko 6:2 proti Kazachstanu.

Slovenskí hokejisti si na MS v Ostrave pripísali prvý triumf. Vo svojom druhom zápase na šampionáte zdolali v nedeľu v B-skupine Kazachstan 6:2 a do tabuľky si zapísali prvé tri body.

Ďalší zápas odohráme v pondelok (13. 5.) o 16:20 proti USA.

Správu aktualizujeme.