• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 27.9.2022Meniny má Cyprián
11°Bratislava

​Video: Keratínová kúra na vlasy nevyšla podľa očakávaní. Na toto si treba dať pozor

  • 22:15 22.09.2022
  • Canberra
​Video: Keratínová kúra na vlasy nevyšla podľa očakávaní. Na toto si treba dať pozor

Austrálčanka čelí následkom po nevydarenej keratínovej kúre. Čoraz populárnejší zákrok so sebou prináša isté riziká.

Austrálčanke Chelsie po nevydarenej keratínovej kúre reálne hrozí, že sa bude musieť ostrihať nakrátko. Zákrok, ktorý mal pôvodne posilniť jej vlasy, v skutočnosti zapríčinil ich nadmerné vypadávanie.

Chelsie na TikToku zverejnila video, v ktorom varuje všetky ženy, ktoré zvažujú keratínovú kúru. Vo videu predviedla fotografiu, na ktorej má ešte dlhé blond vlasy. Tie sa však „roztopili“ a ostali po nich len krátke zničené kadere.

@___.chels.___ I decided to get a Smoothing Treatment in my hair with the claim of it to make my hair stronger, frizz free and help it grow. My hair melted off after the treatment, come along with me on my journey to fix my hair #hair #damagedhair #breakage #brokenhair #meltedhair #keratintreatment #smoothingtreatments #blondehair #nothingcangowrong #itallwentwrong #olaplex #k18 #keratin #protein #bradmondo #helpmebradmondo #haircut #hairtok ♬ original sound - Overtime

Keratínovú kúru Chelsie odporučila kaderníčka, ktorá ju opísala ako spôsob, ako „oživiť vlasy vysoko koncentrovanou bielkovinou, ktorá preniká cez vlasové štruktúry a napráva poškodenie“.

Kúra dopadla katastrofálne. „Po sedení sa mi roztopili vlasy,“ opisuje zdrvená Austrálčanka svoj zážitok, pričom pozýva divákov na spoločnú cestu za nápravou.

@___.chels.___ It's still good, it's still good #itsstillgood #thesimpsons #simpsons #hairtok #hair #funny #funnyvideos #funnybutnotfunny #fixmyhair #helpmebradmondo #bradmondo #haircolor #snappedhair #brokenhair #australia #darkhair #blondehair #proteinoverload #keratintreatment #keratin #hairrepair #homersimpson #bartsimpson #whenpigsfly ♬ original sound - OFOAnimationrevival

Chelsie vo videu ukazuje, ako vyzerali jej vlasy po tom, ako si ich umyla prvýkrát po schôdzke s kaderníčkou. Z videa je zrejmé, že jej hromadne vypadli celé trsy vlasov. Tento stav pretrvával niekoľko dní aj napriek tomu, že mladá žena na ne aplikovala viaceré ozdravujúce prostriedky.

Pravdepodobnou príčinou poškodenia vlasov je záťaž, akej boli vystavené po aplikovaní nadmerného množstva proteínu. Chelsie nakoniec pomohlo, keď vymenila „ozdravujúcu“ kúru za hydratačný šampón a kondicionér. Pre istotu sa tiež objednala k inej kaderníčke, ktorá jej prefarbila vlasy natmavo, čím aspoň čiastočne zamaskovala poškodenie.

@___.chels.___ Replying to @sarzie_96 Part 4 @K18 Hair #beforeandafter #k18hair #k18 #hair #part4 #hairtok #fixmyhair #helpmebradmondo #haircolor #snappedhair #brokenhair #australia #darkhair #blondehair #proteinoverload #keratintreatment #keratin #australianhairdresser ♬ original sound - Chelsie
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, DP, nypost.com, ndtv.com, Video: tiktok.com/@___.chels.___
Najnovšie v kategóriiViac článkov
​Video: Vložte šišky do rúry a sledujte, čo sa stane. Tento trik si zamiluje celá rodina

​Video: Vložte šišky do rúry a sledujte, čo sa stane. Tento trik si zamiluje celá rodina

VČERA - 22:27Zaujímavosti

Ušetrite na drahých sviečkach v skle a sprejoch do domácnosti. Čarovnú vôňu doma vykúzlite len s pomocou niekoľkých šišiek z lesa.

Ako často kupovať nový mobil a prečo je to vôbec potrebné?

Ako často kupovať nový mobil a prečo je to vôbec potrebné?

VČERA - 7:58Zaujímavosti

Apple, Samsung a ďalšie veľké technologické spoločnosti produkujú nové modely smartfónov bleskovou rýchlosťou. Oplatí sa ale tak často investovať do nových zariadení? Prečo je to vôbec potrebné?

​Toto musíte spraviť so zeleninou ešte predtým, ako ju dáte zamraziť

​Toto musíte spraviť so zeleninou ešte predtým, ako ju dáte zamraziť

20:41 25.09.2022Zaujímavosti

Neriskujte poškodenie čerstvej zeleniny po vložení do mrazničky. Toto s ňou musíte urobiť ešte predtým, ako ju necháte zmraziť.

Varovanie pre používateľov Facebook Marketplace: Na toto si dajte pozor, inak prídete o peniaze!

Varovanie pre používateľov Facebook Marketplace: Na toto si dajte pozor, inak prídete o peniaze!

20:06 25.09.2022Zaujímavosti

Internetový bazár spoločnosti Meta využívajú takmer tri miliardy používateľov po celom svete. Experti upozorňujú na niekoľko varovných znakov, na ktoré si treba dať pozor.