• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Štvrtok, 28.10.2021Meniny má Dobromila
Bratislava

Skladové vozidlá: Výhodná alternatíva k autám z bazáru

  • 13:40 03.08.2021
  • Bratislava
Skladové vozidlá: Výhodná alternatíva k autám z bazáru

Práve cena vozidla je jedným z najdôležitejších faktorov pri jeho kúpe. Práve preto naše kroky často vedú do autobazárov. Neraz sa však stane, že nízka cena v bazári zodpovedá aj horšiemu technickému stavu auta, čo si však mnoho ľudí uvedomí až po podpísaní zmluvy a privezení nového tátoša domov. Aj keď tento scenár nie je pravidlom, na trhu existuje alternatíva, vďaka ktorej sa dostanete k takmer novému autu za zníženú cenu.

V čom sú skladové vozidlá výnimočné?

Jedným z najväčších lákadiel je predovšetkým cena skladových vozidiel. Tá sa pri jednotlivých modeloch mierne líši. Odvíja sa, samozrejme, od ponúkanej výbavy, počtu najazdených kilometrov či farby. Aj keď s lepšou výbavou a novším modelom cena stúpa, stále ide o nižšiu sumu (až o niekoľko desiatok percent) v porovnaní s vozidlom priamo z fabriky. Vaša peňaženka sa vám navyše poďakuje aj za mnohé bonusy, ktoré predajcovia k takejto kúpe ponúkajú.

Foto: piqsels.com

Nebojte sa najazdených kilometrov

Ak ste niekedy premýšľali nad vozidlom z autobazáru, najazdených kilometrov sa rozhodne nezľaknete. V prípade skladových vozidiel je však situácia ešte o čosi priaznivejšia. Nehrozí žiadne stáčanie kilometrov, ktoré je síce nelegálnou, no stále bežne využívanou praktikou bazárov a súkromných predajcov.

Navyše, nie je pravidlom, že každé skladové vozidlo bolo aj jazdené. Ak áno, mohlo auto slúžiť ako predvádzacie vozidlo, a teda jeho jedinou úlohou bolo dobre vyzerať a dostať sa z bodu A do bodu B. Počet najazdených kilometrov skladových vozidiel sa však ani zďaleka nešplhá na stovky tisíc, ako tomu často je u ich bazárových bratov.

Prednosti predvádzacích vozidiel

Medzi skladové vozidlá sa často dostanú práve spomínané predvádzacie autá. Okrem výhodnejšej ceny a nízkeho počtu najazdených kilometrov však je aj ďalší dôvod, ktorý by vám mohol pomôcť rozhodnúť sa.

Predvádzacie vozidlá slúžia na prezentáciu daného modelu, a teda sa nestane, že by nebolo v 100 % stave. Často teda v záujme ukázať čo najviac z toho, čo predajca ponúka, bývajú tieto vozidlá s vyššou výbavou a v zaujímavom farebnom prevedení. Ich výsadou je tiež bezchybný lak, uhladený exteriér aj nablýskaný interiér.

Foto: pxhere.com

Takmer okamžite pripravené na prevzatie

Názov skladových vozidiel je odvodený práve od toho, že sú dostupné takmer okamžite na sklade u predajcu. Na svojho nového štvorkolesového parťáka tak nemusíte čakať dlhé mesiace, ako to býva v prípade úplne nových vozidiel. Navyše, pred kúpou takéhoto vozidla si môžete vyžiadať testovaciu jazdu. Vďaka nej zistíte, ako sa s vaším potenciálne novým autom dokážete na cestách zohrať.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Počas Halloweenskeho výpredaja Godeal24 upgradujte na Windows 11 lacno!

Počas Halloweenskeho výpredaja Godeal24 upgradujte na Windows 11 lacno!

0:02 26.10.2021Tlačové správy

Windows 11 je tu iba niekoľko dní a pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali, teraz máte jedinečnú príležitosť.

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

0:08 13.10.2021Tlačové správy

Operačný systém Windows 11 bol spustený minulý týždeň a niektorí používatelia môžu bezplatne aktualizovať svoj operačný systém z Windows 10 na nový operačný systém.

Bezplatná aktualizácia systému Windows 11. Jeseň plná výpredajov: Windows 10 Pro od 5,67 €

Bezplatná aktualizácia systému Windows 11. Jeseň plná výpredajov: Windows 10 Pro od 5,67 €

0:01 06.10.2021Tlačové správy

Spoločnosť Microsoft ukončila podporu systému Windows 7 pred viac ako rokom a chce aktualizáciu systému Windows 10 na zaistenie bezpečného a plynulého

Kúpte si lacný Windows 10 za 7 € a v októbri ho inovujte na Windows 11!

Kúpte si lacný Windows 10 za 7 € a v októbri ho inovujte na Windows 11!

0:00 15.09.2021Tlačové správy

Microsoft oznámil, že od 5. októbra bude poskytovať svoj najnovší operačný systém – Windows 11.

Na čo myslieť, ak sa rozhodnete požiadať o hypotéku v roku 2021

Na čo myslieť, ak sa rozhodnete požiadať o hypotéku v roku 2021

13:40 03.08.2021Tlačové správy

Bývať vo vlastnom je snom mnohých ľudí. Nasporiť si dostatok financií na to, aby si to mohli dovoliť, však nie je ľahké. Aj preto sa väčšina musí uchýliť k hypotéke. Zistite, na čo treba myslieť, ak o ňu chcete požiadať.