• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Sobota, 16.1.2021Meniny má Kristína
-3°Bratislava

Huslista Marco Rajt predstavuje videoklip k piesni That is Christmas To Me

  • 11:30 21.12.2020
  • Bratislava
Huslista Marco Rajt predstavuje videoklip k piesni That is Christmas To Me

Doma aj vo svete známy huslista Marco Rajt predstavuje videoklip k piesni That is Christmas To Me. Je celkom iný ako jeho doterajšie sviatočné skladby, má humor, iskru a ponúka zábery zo súkromia interpreta. TASR o tom informovala PR manažérka Eva Sládková.

Pretočiť dni v kalendári je hlavnou myšlienkou klipu ku skladbe That is Christmas To Me autorov K. L. Clarka a P. L. Clarka. Marco krásnu vianočnú skladbu samozrejme hrá v úprave pre husle. Tá je síce romantická, no klip jej dodáva groteskný náboj.

Podľa mňa majú byť Vianoce o rodine, láske, radosti a hlavne deťoch. Preto sme sa rozhodli ísť do veselšieho štýlu. V klipe účinkuje môj syn Marco a jeho bratranec Matúško. Sú to dvaja malí výmyselníci, ktorým sa podarilo vymyslieť šikovný plán, ako urýchliť príchod Vianoc. Dohodli sa totiž, že 21. decembra v kalendári vyškrtajú tri dni naraz a presvedčia nás dospelákov, že už je Štedrý deň. Počas domáceho chaosu, ktorý tým spôsobili, sa im podarí nedočkavosťou a detskou nevinnosťou vyparatiť pár tlak dvíhajúcich kúskov,“ vysvetľuje Marco Rajt.

Deti v klipe ukážu, že majú dobré srdce a zachránia kapra Edka, ktorého vrátia späť do jazera. Pesnička je z Marcovho albumu Anjelské husle. Videoklip zastrešil Majo Puzder z dielne Lexis Production a zavedie diváka do rodiny virtuózneho huslistu.

Chcel som klip v domácom prostredí, kde si zahrá moja rodina, aby sme mali peknú pamiatku. Moja manažérka Mary Hollá vymyslela námet, aby to malo šmrnc a detaily doklepla spolu s už spomínaným Majom Puzderom. O koncerty s názvom Anjelské husle bol predošlé dva roky veľký záujem a tak som z toho chcel urobiť predvianočnú tradíciu. Tento rok to však z pochopiteľných dôvodov nevyšlo. Verím však, že o rok bude situácia lepšia. Vianočné videoklipy, ktoré som mal doteraz, boli skôr dojímavé, baladické, ale keďže si každý rok prajeme, aby boli Vianoce veselé, celý klip sme poňali z trošku inej stránky,“ dodáva.

That is Christmas To Me klip:

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Držiteľka cien Emmy a Zlatého glóbusu Kirstie Alley jubiluje

Držiteľka cien Emmy a Zlatého glóbusu Kirstie Alley jubiluje

7:39 12.01.2021Kultúra

Americkú herečku Kirstie Alleyovú si fanúšikovia pamätajú z úspešnej komediálnej série Pozri, kto to hovorí, alebo zo sitkomov Na zdravie či Veronika.

Udeľovanie cien Grammy odložili pre koronavírus na marec

Udeľovanie cien Grammy odložili pre koronavírus na marec

5:55 06.01.2021Kultúra

Slávnostné udeľovanie hudobných cien Grammy odložili pre pandémiu koronavírusu z januára na marec.

Spevák Ed Sheeran zverejnil novú skladbu Afterglow

Spevák Ed Sheeran zverejnil novú skladbu Afterglow

8:12 22.12.2020Kultúra

Spevák Ed Sheeran prekvapivo zverejnil novú nahrávku. Skladba má názov Afterglow a je k dispozícii na všetkých digitálnych službách. TASR o tom informovala PR manažérka Renáta Tomášová.

Štedrovečernú rozprávku nakrúcali na zámkoch i pri vodnom kolovom mlyne

Štedrovečernú rozprávku nakrúcali na zámkoch i pri vodnom kolovom mlyne

8:03 20.12.2020Kultúra

Aj tohtoročný Štedrý deň bude bohatší o novú televíznu rozprávku.