• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Sobota, 19.9.2020Meniny má Konštantín
Bratislava

World of Tanks Blitz oslavuje šieste výročie

  • 13:06 18.06.2020
  • Svet
World of Tanks Blitz oslavuje šieste výročie

World of Tanks Blitz získa nový vzhľad, viac tankov, špeciálny event a časovo obmedzený herný mód.

Hra World of Tanks Blitz už má 6 rokov! Tento míľnik môžu hráči osláviť s aktualizáciou 7.0, ktorá prináša grafické vylepšenia, nové britské ľahké tanky a celý rad osláv. Narodeninová párty bude pokračovať až do júla, kedy sa na obmedzenú dobu objaví nový herný režim Skirmish.

Vo World of Tanks Blitz sa tiež objaví niekoľko skvelých noviniek, ako je spätný ráz hlavní, dynamické tiene, vozidlá zanechávajúce stopy na zemi, rôzne známky poškodenia pre každý typ tanku a vylepšené efekty v prostredí.

"S viac ako 137 miliónmi stiahnutiami a viac ako 27 000 rôznymi zariadeniami je absolútne nevyhnutné, aby si hru mohli všetci užiť aj po vykonaní významných aktualizácií," hovorí Andrey Ryabovol, produktový riaditeľ World of Tanks Blitz. "Pridali sme teda ponuku grafickej úpravy. Týmto spôsobom si hráči môžu zvoliť, čo sa zapne alebo vypne, a dáva im väčšiu kontrolu nad ich Blitz zážitkom."

V rámci aktualizácie 7.0 budú na bojisku tiež vychádzať tri nové britské tanky:

FV 301, Tier VIII

Vickers Cruiser, Tier IX

Vickers Light 105, Tier X

Veľká narodeninová oslava začne špeciálnou akciou, pri ktorej tankisti budú mať za úlohu uloviť jedinečný tank VI. Úrovne, p.43 / 06 Anniversario. Tí, ktorí akciu dokončia, budú navyše odmenení narodeninovým profilom. Hon sa uskutoční od 19. do 29. júna.

Hráči sa môžu tešiť aj na úplne nový časovo obmedzený režim Skirmish. Dva tímy po päť hráčov budú bojovať na menších mapách, ktoré sú ideálne pre intenzívne a dynamické konfrontácie. Vydanie je naplánované na 9. júla.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info/PR, wargaming.net
Najnovšie v kategóriiViac článkov
World of Tanks Console zahajuje 1. sezónu - SummerSlam!

World of Tanks Console zahajuje 1. sezónu - SummerSlam!

14:23 27.07.2020Tlačové správy

Wargaming a World of Tanks Console v spolupráci s WWE (World Wrestling Entertainment) oznamujú aktualizáciu 5.0 začatím 1. sezóny - World of Tanks: SummerSlam!

Pánske kraťasy na športové aktivity – ako nájsť tie najvhodnejšie?

Pánske kraťasy na športové aktivity – ako nájsť tie najvhodnejšie?

6:12 28.06.2020Tlačové správy

Nákup správnych šortiek na šport je v súčasnosti oveľa ťažší, ako kedysi, keď ešte nebolo k dispozícii toľko štýlov, materiálov a modelov na rôzne typy cvičenia.

Judas Priest a Saxon zahrajú v Bratislave v náhradnom termíne!

Judas Priest a Saxon zahrajú v Bratislave v náhradnom termíne!

13:53 15.05.2020Tlačové správy

Na Slovensku naďalej pretrváva zákaz všetkých veľkých podujatí. Svetové kapely preto svoje koncerty rušia, alebo presúvajú na rok 2021.

Dano Heriban a Zuzana Norisová si užívajú v karanténe pyžamový deň

Dano Heriban a Zuzana Norisová si užívajú v karanténe pyžamový deň

13:26 14.05.2020Tlačové správy

Populárny slovenský herec, komik a hudobník uverejňuje nový videoklip ku skladbe “Pyžamový deň”. Jeho hudobný projekt Čosi úsmevné je nielen pre deti, ale na svoje si prídu aj rodičia.