• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Pondelok, 30.3.2020Meniny má Vieroslava
Bratislava

Video: Dvojročný chlapec objal poslíčka.Ani netušil, v akej tragickej situácii mu pomohol

  • 20:47 20.02.2020
  • West Warwick
 Video: Dvojročný chlapec objal poslíčka.Ani netušil, v akej tragickej situácii mu pomohol

Pre poslíčka s pizzou objatie znamenalo viac, ako chlapec mohol tušiť.

Deti vedia do života priniesť tak veľmi potrebnú radosť, ktorá dospelým často chýba. Potvrdzuje to aj toto video, ktoré zachytila kamera pred domom Lindsey Sheelyovej v meste West Warwick v Rhode Island. Záznam zachytáva Ryana Cattersona z donáškovej služby, ktorý rodine v sobotu večer doručil pizzu. Predtým ako odišiel však z domu vybehol Lindseyin malý syn Cohen, ktorý chcel poslíčka objať.

Ako uviedla Lindsey pre NBC Montana:

„Keď Ryan odchádzal, môj syn len prešiel okolo mňa, vybehol zo dverí a natiahol ruky, aby objal Ryana. Ryan sa len naklonil, bolo to naozaj roztomilé a milé. Môj syn sa ho dokonca pokúsil pobozkať.“

O video sa podelila na sociálnej sieti a zábery sa začali rýchlo šíriť, až sa dostali k samotnému Ryanovi, ktorý ju na sociálnej sieti oslovil. Lindsey bola nadšená, že ju Ryan kontaktoval a stali sa priateľmi na Facebooku. Vtedy si uvedomila, čo preňho to objatie znamenalo.

Lindsey vysvetlila: „Išla som na jeho Facebookovú stránku a videla som, že nedávno prišiel o svoju dcéru. Zdieľal, že objatie pre neho znamenalo oveľa viac a že objatie naozaj potreboval.“ Ryanova dcéra nečakane zomrela tesne pred týždňom. „To objatie, o ktorom sme si mysleli, že je niečo roztomilé a vtipné, v skutočnosti znamenalo oveľa viac,“ dodala.

Last night when we got our pizza (and ranch) delivered, Cohen ran out to hug the delivery guy and tried to give him a kiss, too! We thought it was so sweet and funny, then realized that our doorbell might have caught the interaction on camera, and it did!! I hope it gives you a laugh and warms your heart like it did for us Even better, is that I posted this to my IG stories last night and somehow, it found it’s way to the man who delivered our pizza! Thank you, Ryan, for being so sweet with our little guy! Update: little did we know what Cohen’s hug to this stranger would mean. Someone showed Ryan the video I posted to my IG, so he messaged me, and I found him on FB so he could share the video. Through this, we found out that Ryan unexpectedly lost his daughter recently, and that hug from Cohen was a little blessing from God. I believe in divine appointments and know that Ryan was the one to deliver our pizza for a reason. If you feel inclined, please consider donating to his GoFundMe to help with funeral costs. My heart is so heavy for this family anything to help lighten the burden, I know, will be greatly appreciated https://www.gofundme.com/f/alyssa039s-servicefamily-travel-expenses?utm_source=customer&utm_medium=copy_link&utm_campaign=p_cf+share-flow-1

Posted by Lindsey Sheely on Sunday, February 16, 2020

Ryan v rozhovore pre NBC 10 povedal, že jeho ostatné deti žijú mimo štátu a Cohenovo gesto bolo perfektne načasované. Predtým svojej rodine hovoril, ako veľmi by potreboval objať a ten chlapec mu objatie dal. "Bolo to takmer ako keby to vesmír alebo moja dcéra vedeli a poslali mi ho," povedal Ryan.

Ďalší členovia Ryanovej rodiny kontaktovali Lindsey, aby jej poďakovali za video. Ako dodala:

„Keby som sa bála nechať Cohena vybehnúť z dverí, pretože nepoznáme tohto človeka, a taký je svet, v ktorom žijeme, potom by sme prišli o celý tento dojímavý okamih, ktorý skutočne ovplyvnil nielen Ryanov život, ale celej jeho rodiny a mojej.“

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, TM, nbcmontana.com, Video: facebook.com/lesheely
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Čo o vašej osobnosti prezrádza používanie esenciálnych olejov

Čo o vašej osobnosti prezrádza používanie esenciálnych olejov

VČERA - 20:20Zaujímavosti

Výskum zo sveta psychológie sa zameral na faktory, ktoré by mohli mať spoločné ľudia využívajúci esenciálne oleje.

Ako správne vyčistiť a dezinfikovať mobilný telefón

Ako správne vyčistiť a dezinfikovať mobilný telefón

VČERA - 9:20Zaujímavosti

Udržiavať váš mobilný telefón čistý a dezinfikovaný nie je nič náročné. Tu je niekoľko tipov, ako zabrániť šíreniu vírusov a baktérií pri dotyku telefónu.

Cesto zo 4 ingrediencií, ktoré využijete pri pečení pizze aj žemieľ

Cesto zo 4 ingrediencií, ktoré využijete pri pečení pizze aj žemieľ

VČERA - 8:42Zaujímavosti

Na toto cesto potrebujete len štyri ingrediencie.

Pred 120 rokmi sa narodil český básnik Jiří Wolker

Pred 120 rokmi sa narodil český básnik Jiří Wolker

VČERA - 7:19Zaujímavosti

Vďaka svojmu výnimočnému básnickému talentu sa stal Jiří Wolker v bývalom Československu legendou.

14 spôsobov, ako využiť chlieb mimo kuchyne

14 spôsobov, ako využiť chlieb mimo kuchyne

20:15 28.03.2020Zaujímavosti

Chlieb nemusíte nutne len jesť. Ak doma nájdete staré zbytky, využite ho aj inde ako v kuchyni.