• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 28.11.2021Meniny má Henrieta
Bratislava

Brazílska Sepultura prináša nový klenot "Quadra" a s ním nový singel

  • 20:33 13.02.2020
  • Bratislava
Brazílska Sepultura prináša nový klenot

Sepultura prináša videoklip k novému singlu z albumu Quadrata.

Vek "Quadra" sa začal. Brazílski majstri thrash metalu SEPULTURA vydávajú svoju veľmi podarenú novinku a k nej posielajú do sveta singel "Means To An End", ku ktorej natočili videoklip.

Ako uviedol gitarista Andreas Kisser: ""Quadra" je vonku! Je skvelé byť tu dnes s tak silným albumom v rukách. Už sa nemôžem dočkať, až vás všetkých uvidím na svetovom turné, vás, čo udržujete našu kapelu nažive a ste pre nás tak veľkou motiváciou. Hrajte si album "Quadra" veľmi nahlas! My to určite urobíme! ".

K novému singlu dodáva: "Means To An End" ukazuje ľudskú chamtivosť, ktorá nepozná hranice, aroganciu a nevedomosť sama o sebe. Myslíme si, že dokážeme všetko bez úcty a rešpektu. Video bolo natočené v meste Jundiaí, v starom železničným múzeu a tiež v Sao Paule v starom bankovom trezore, čo bol najväčší trezor v Latinskej Amerike od 50. rokov až do jeho uzavretia v 80. rokoch. Pri natáčaní sme si užili aj veľa zábavy a som šťastný, keď vidím výsledok. Dúfam, že sa vám to bude tiež páčiť. Teším sa na vás na niektorom z koncertov svetového tour Sepultura! ".

Sepultura vystúpi aj na mega pódiu festivalu MASTERS OF ROCK, ktorý sa koná 9. - 12. 7. v areáli likérky R. Jelínek vo Vizoviciach.

Vstupenky na festival za cenu platnú do konca februára je možné zakúpiť na stránkach festivalu alebo predpredajných sieťach Ticketeportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, mastersofrock.cz, Video: Youtube.com/Nuclear Blast Records
Najnovšie v kategóriiViac článkov
LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

16:55 15.11.2021Tlačové správy

Nový mestský typ hudobného festivalu prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri dni skvelej hudobnej nádielky priamo na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave.

Najlepšie pleťové masky pre všetky príležitosti

Najlepšie pleťové masky pre všetky príležitosti

6:01 30.10.2021Tlačové správy

Kozmetické masky sú známe už od starovekého Egypta. Kleopatra, aby jej tvár získala sviežosť zachovala si mladosť a zlepšila tón, pravidelne používala masky zo zlata, medu, oslieho mlieka, kaolínu, aloe a liečivého bahna

Inovatívne riešenia v skladoch pre rok 2021

Inovatívne riešenia v skladoch pre rok 2021

20:30 28.10.2021Tlačové správy

Technológie hýbu svetom, o tom niet pochýb. Inovácie zavádzajú do svojho podnikania rôzne spoločnosti, a inak tomu nie je ani v logistickom priemysle.

Počas Halloweenskeho výpredaja Godeal24 upgradujte na Windows 11 lacno!

Počas Halloweenskeho výpredaja Godeal24 upgradujte na Windows 11 lacno!

0:02 26.10.2021Tlačové správy

Windows 11 je tu iba niekoľko dní a pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali, teraz máte jedinečnú príležitosť.

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

0:08 13.10.2021Tlačové správy

Operačný systém Windows 11 bol spustený minulý týždeň a niektorí používatelia môžu bezplatne aktualizovať svoj operačný systém z Windows 10 na nový operačný systém.