• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Sobota, 29.2.2020Meniny má Radomír
Bratislava

VIDEO: Po zrážke ostali obe autá na streche

  • 13:40 13.02.2020
  • Trebišov
VIDEO: Po zrážke ostali obe autá na streche

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví a zisťuje bližšie okolnosti.

Ľahké zranenia vodičov si vyžiadala stredajšia (12.2.) dopravná nehoda neďaleko Trebišova, pri ktorej obe autá skončili na streche. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Jana Mésarová s tým, že pod nehodu sa pravdepodobne podpísala nepozornosť vodiča, ktorý počas jazdy telefonoval.

Ku kolízii došlo v stredu okolo 17.00 h na štátnej ceste I/79 na železničnom nadjazde na vonkajšom obchvate mesta Trebišov. „Podľa doterajších zistení 21-ročný vodič vozidla zn. Peugeot viedol vozidlo v smere od obce Nový Ruskov na obec Veľaty, kde na železničnom nadjazde počas vedenia vozidla obsluhoval mobilný telefón, a teda sa nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke,“ povedala.

Hrozivá nehoda v Trebišove

HROZIVÁ NEHODA AKO Z AKČNÉHO FILMU Včera vo večerných hodinách došlo v Trebišove na obchvate mesta k hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehode. 21–ročný vodič z okresu Trebišov sa nevenoval vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke, obsluhoval mobilný telefón, pričom prednou časťou vozidla narazil do zadnej časti pred ním idúceho vozidla v čase, kedy jeho vodička začala úkon odbočovania vpravo na mesto Trebišov. Pri zrážke došlo k prevráteniu vozidiel na strechu. Po dopravnej nehode boli u vodičov zúčastnených vozidiel vykonané dychové skúšky s negatívnym výsledkom. 53-ročná vodička utrpela zranenie s dobou liečenia do 14 dní a druhý účastník bol jednorazovo ošetrený.

Posted by Polícia SR - Košický kraj on Wednesday, February 12, 2020

Podľa jej slov narazil do pred ním idúceho auta zn. Opel, ktoré šoférovala 53-ročná žena a ktorá začala odbáčať vpravo smerom na Trebišov. Jej vozidlo zastalo na tráve mimo cesty a Peugeot na ceste v smere na obec Veľaty. „Podľa predbežnej lekárskej správy vodička vozidla zn. Opel pri nehode utrpela ľahké zranenia s predpokladanou dobou liečenia okolo 14 dní, vodičovi vozidla zn. Peugeot jednorazovo ošetrili drobné poranenia,“ spresnila Mésarová s tým, že u oboch vodičov z Trebišovského okresu bol výsledok dychovej skúšky negatívny.

Počas dokumentovania dopravnej nehody policajti regulovali cestnú premávku. Poškodením vozidiel bola škoda predbežne vyčíslená približne na 8000 eur.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Pred 100 rokmi získali československé ženy volebné právo

Pred 100 rokmi získali československé ženy volebné právo

DNES - 11:29Domáce

V sobotu uplynulo 100 rokov od získania volebného práva pre československé ženy.

Prvovoliči informácie o stranách a hnutiach hľadali najmä na internete

Prvovoliči informácie o stranách a hnutiach hľadali najmä na internete

DNES - 10:15Domáce

Možnosť prvýkrát pristúpiť k volebným urnám má v sobotu počas parlamentných volieb podľa odhadu zo Štatistického úradu SR približne 41.000 mladých ľudí.

 Kone pomáhajú zdravotne znevýhodneným deťom, tie sa učia o ne starať

Kone pomáhajú zdravotne znevýhodneným deťom, tie sa učia o ne starať

DNES - 8:48Domáce

Terapeuti a dobrovoľníci v hipoterapeutickom centre Hipony vo Štvrtku na Ostrove využívajú terapiu s koňom, aby pomohli deťom so zdravotným znevýhodnením začleniť sa do rovesníckej skupiny.

Pred otvorením volebnej miestnosti zomrela členka komisie

Pred otvorením volebnej miestnosti zomrela členka komisie

DNES - 8:41Domáce

Krátko pred otvorením volebnej miestnosti v okrsku číslo 10 vo Veľkom Krtíši umrela členka volebnej komisie.

Aj v slovenských väzniciach sa začalo voliť

Aj v slovenských väzniciach sa začalo voliť

DNES - 8:17Domáce

V 18. slovenských ústavoch na výkon trestu odňatia slobody a v ústavoch na výkon väzby a aj vo väzenskej nemocnici v Trenčíne začali v sobotu väzni voliť.