• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Sobota, 19.9.2020Meniny má Konštantín
12°Bratislava

Bratislavský Dell získal svetové ocenenie

  • 14:41 22.08.2013
  • BRATISLAVA
Bratislavský Dell získal svetové ocenenie

Bronzové umiestnenie v prestížnej súťaži International Business Awards za rok 2012 získalo oddelenie zákazníckej podpory spoločnosti Dell, ktoré z Európskeho obchodného centra v Bratislave obsluhuje zákazníkov z celej Európy, Stredného východu a Afriky. Bratislavský tím je výnimočný systémom praktického vzdelávania a tiež svojim nadšením pre dobrovoľnícke aktivity.

„Toto ocenenie je dôkazom, že Dell má na Slovensku zákaznícke centrum svetovej kvality. Všimla si to nielen medzinárodná porota, ale tiež viac ako 90 % spokojných zákazníkov,“ povedala o ocenení Pavlína Luptáková, riaditeľka divízie podpory obchodu Európskeho obchodného centra Dell v Bratislave.

Do súťaže bolo spolu nominovaných 3 300 firiem z celého sveta. Zákaznícke centrum bratislavského Dellu je jediným zástupcom z kontinentálnej Európy medzi ocenenými. Minulý rok zaviedlo nový interaktívny systém vzdelávania, ktorý takisto dopomohol k vysokej zákazníckej spokojnosti. Výnimočné je aj nasadenie členov tímu v dobrovoľníckych aktivitách. Zo 160 zamestnancov až 80 % pravidelne prikladá ruku k dielu v rôznych oblastiach zameraných na podporu charity, mládeže a environmentálnu podporu.

Bratislavské zákaznícke oddelenie vzniklo ako súčasť Európskeho obchodného centra Dell v roku 2003. Obsluhuje klientov v 20 krajinách a v 17 jazykoch. Ocenenie International Business Award sa udeľuje od roku 2002. Tento rok tvorilo porotu viac ako 250 manažérov z celého sveta, ktorí hodnotili firmy v 15 kategóriách. Ceny, takzvané sošky Stevies®, si preberú ocenené firmy z 50 krajín na októbrovom ceremoniáli v španielskej Barcelone.
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
World of Tanks Console zahajuje 1. sezónu - SummerSlam!

World of Tanks Console zahajuje 1. sezónu - SummerSlam!

14:23 27.07.2020Tlačové správy

Wargaming a World of Tanks Console v spolupráci s WWE (World Wrestling Entertainment) oznamujú aktualizáciu 5.0 začatím 1. sezóny - World of Tanks: SummerSlam!

Pánske kraťasy na športové aktivity – ako nájsť tie najvhodnejšie?

Pánske kraťasy na športové aktivity – ako nájsť tie najvhodnejšie?

6:12 28.06.2020Tlačové správy

Nákup správnych šortiek na šport je v súčasnosti oveľa ťažší, ako kedysi, keď ešte nebolo k dispozícii toľko štýlov, materiálov a modelov na rôzne typy cvičenia.

World of Tanks Blitz oslavuje šieste výročie

World of Tanks Blitz oslavuje šieste výročie

13:06 18.06.2020Tlačové správy

World of Tanks Blitz získa nový vzhľad, viac tankov, špeciálny event a časovo obmedzený herný mód.

Judas Priest a Saxon zahrajú v Bratislave v náhradnom termíne!

Judas Priest a Saxon zahrajú v Bratislave v náhradnom termíne!

13:53 15.05.2020Tlačové správy

Na Slovensku naďalej pretrváva zákaz všetkých veľkých podujatí. Svetové kapely preto svoje koncerty rušia, alebo presúvajú na rok 2021.

Dano Heriban a Zuzana Norisová si užívajú v karanténe pyžamový deň

Dano Heriban a Zuzana Norisová si užívajú v karanténe pyžamový deň

13:26 14.05.2020Tlačové správy

Populárny slovenský herec, komik a hudobník uverejňuje nový videoklip ku skladbe “Pyžamový deň”. Jeho hudobný projekt Čosi úsmevné je nielen pre deti, ale na svoje si prídu aj rodičia.