• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Štvrtok, 20.2.2020Meniny má Lívia
Bratislava

Neznámy muž chcel žene vytrhnúť dieťa z rúk, polícia hľadá svedkov

  • 10:11 09.10.2019
  • Banská Bystrica
Neznámy muž chcel žene vytrhnúť dieťa z rúk, polícia hľadá svedkov

Páchateľa, ktorý sa mal dopustiť protiprávneho správania, sa zatiaľ nepodarilo vypátrať.

Polícia preveruje oznámenie ženy, ku ktorej mal v utorok (8. 10.) krátko popoludní v Banskej Bystrici na Štiavničkách pristúpiť neznámy muž a pokúsiť sa jej z náručia vytrhnúť dieťa. Informovala o tom v stredu banskobystrická polícia na svojej facebookovej stránke s tým, že do týchto chvíľ nemôže potvrdiť, či k niečomu takému naozaj došlo a za akých okolností.

„Vďaka občanom, ktorí si všimli príspevok ženy matky, sa polícia od prvej chvíle prípadom intenzívne zaoberá,“ uviedla polícia.

Polícia zároveň žiada ľudí, ktorí boli svedkom tejto udalosti, aby jej poskytli akékoľvek informácie a popis páchateľa, aby sa tento skutok mohol čo najskôr objasniť.

V stredu popoludní na svojej facebookovej stránke banskobystrická polícia zverejnila kamerové záznamy zachytávajúce aj osoby, ktoré by mohli k prípadu poskytnúť bližšie informácie. Žiada o pomoc a spoluprácu pri stotožnení muža na zázname, ktorého potrebuje v súvislosti s uvedenou udalosťou vypočuť. Mohol by napomôcť k objasneniu prípadu. Kto ho spozná, má to oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom čísle 158, prípadne prostredníctvom sociálnej siete.

TENTO MUŽ BY MOHOL O PRÍPADE VEDIEŤ VIAC. NEPOZNÁTE MUŽA NA ZÁZNAME?

TENTO MUŽ BY MOHOL O PRÍPADE VEDIEŤ VIAC. NEPOZNÁTE MUŽA NA ZÁZNAME? Medzi občanmi Banskej Bystrice, a to hlavne medzi mamičkami sa za posledných 24 hodín šíri informácia o udalosti, ku ktorej malo dôjsť v utorok popoludní neďaleko futbalového štadióna na Štiavničkách v Banskej Bystrici. O prípade sme vás už dnes v krátkosti informovali. Bližšie okolnosti, ako a či k prípadu naozaj takýmto spôsobom došlo preverujú Banskobystrickí kriminalisti už od včerajšieho večera, kedy sme sa o celej udalosti dozvedeli. K bližšiemu prevereniu okolností prípadu si polícia zabezpečila aj kamerové záznamy zachytávajúce aj osoby, ktoré by mohli k prípadu poskytnúť bližšie informácie. Touto cestou sa obraciame na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri stotožnení muža na zázname, ktorého potrebuje polícia v súvislosti so včerajšou udalosťou vypočuť. Svojou výpoveďou by mohol napomôcť k objasneniu celého prípadu. Taktiež prosíme aj vás, ktorí spoznáte osobu na zázname, prípadne budete vedieť uviesť o koho ide, aby ste to oznámili čím skôr na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158. Informáciu je možné podať aj prostredníctvom messengera priamo tu na oficiálnej facebookovej stránke Banskobystrickej polície.

Posted by Polícia SR - Banskobystrický kraj on Wednesday, October 9, 2019

Upozornila tiež občanov, že v prípade, ak sa stanú obeťou akéhokoľvek protiprávneho konania, aby neváhali a okamžite jej to oznámili, nie až po niekoľkých hodinách na sociálnych sieťach.

„Polícia disponuje dostatkom síl a prostriedkov na to, aby mohla včas zasiahnuť a po skutku miesto činu, ako aj široké okolie prepátrať. Výrazne sa tým zvyšujú šance na objasnenie prípadu a zistenie páchateľa,“ zdôrazňujú muži zákona.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Prezidentka zaslala sústrastný telegram nemeckému prezidentovi

Prezidentka zaslala sústrastný telegram nemeckému prezidentovi

DNES - 17:50Domáce

Prezidentka SR Zuzana Čaputová zaslala sústrastný telegram nemeckému prezidentovi Frankovi-Walterovi Steinmeierovi v súvislosti so stredajšou streľbou v meste Hanau.

Podgurážený mladík poškodzoval zastávku MHD

Podgurážený mladík poškodzoval zastávku MHD

DNES - 17:37Domáce

Obvineniu z úmyselného prečinu poškodzovania cudzej veci už čelí 29-ročný Matej R. z Bratislavy.

Strana Za ľudí poukázala na možnosť kolapsu personálneho zabezpečenia záchraniek

Strana Za ľudí poukázala na možnosť kolapsu personálneho zabezpečenia záchraniek

DNES - 15:44Domáce

Mimoparlamentná strana Za ľudí tvrdí, že na Slovensku môže hroziť akútny personálny kolaps zdravotnej záchrannej služby (ZZS).

Deťom treba vysvetliť, že svet internetu je taký nebezpečný ako reálny

Deťom treba vysvetliť, že svet internetu je taký nebezpečný ako reálny

DNES - 15:07Domáce

Rodičia by deťom mali vysvetliť, že svet internetu je rovnako nebezpečný ako ten reálny.

Fico: Smer-SD už s Mostom-Híd neráta, prajem mu 2,99 percenta

Fico: Smer-SD už s Mostom-Híd neráta, prajem mu 2,99 percenta

DNES - 15:04Domáce

Smer-SD na mimoriadnej schôdzi Národnej rady (NR) SR a ani do budúcna neráta s hlasmi Mosta-Híd. Vo štvrtok to vyhlásil predseda Smeru-SD Robert Fico.