• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 28.11.2021Meniny má Henrieta
Bratislava

Skunk Anansie bude mať na bratislavskom koncerte ako predskokana kapelu The Youniverse!

  • 14:04 19.07.2019
  • Bratislava
Skunk Anansie bude mať na bratislavskom koncerte ako predskokana kapelu The Youniverse!

Leto odštartujú hudobní fajnšmekri v Bratislave naozaj veľkolepo.

25 rokov na scéne sa u nás chystajú osláviť populárni britskí rockeri Skunk Anansie a sľubujú, že to bude nezabudnuteľné. To, že koncert bude skutočne výborným zážitkom napovedá i výber predskokana – bude ním oceňovaná mladá slovenská kapela The Youniverse. Britské emócie, razantný zvuk a ostré gitary tak doplní slovenský "špinavý" rock'n'rollový bluesový zvuk. Aj keď sú ešte dva mesiace do koncertu, 90 percent lístkov je už vypredaných. Nenechajte si ujsť tento skvelý hudobný zážitok! Koncert bude 1. augusta 2019 v Majestic Music Club-e.

Kultová britská kapela Skunk Anansie sa už pripravuje na bratislavský koncert. Keďže tento rok si pripomína významné výročie – štvrťstoročnicu na scéne, chce aby to slovenskí fanúšikovia s nimi oslávili naozaj vo veľkom štýle. Zahrá najväčšie hity kariéry, ktoré vyšli na albume 25LIVE@25.

„Koncom júna štartujeme turné, v rámci ktorého navštívime viaceré európske mestá, a sme radi, že je medzi nimi aj Bratislava. Vieme, že na Slovensku máme veľkú fanúšikovskú základňu a tak vás rozhodne nemienime sklamať,“ vraví speváčka kapely Skin.

Skunk Anansie patrí medzi elitu hudobnej scény už od svojho vzniku v druhej polovici 90. rokov. Známa je razantným zvukom, ostrými gitarami, ale v jej hudbe nechýbajú ani emócie a harmónia. Na bratislavskom koncerte zaznejú aj hity ako Weak, My Ugly Boy, Hedonism, Secretly, Selling Jesus, Charlie Big Potato a mnoho ďalších.

„Čakali sme, že o koncert bude veľký záujem, ale to, že dva mesiace pred akciou budeme mať takmer vypredané, nás príjemne prekvapilo. Už zostáva len pár lístkov, fanúšikovia by sa mali poponáhľať. Navyše, ak sme zohnali takého skvelého predskokana. Mladá slovenská kapela The Youniverse už stihla zaujať fanúšikov aj hudobných recenzentov a predpovedajú jej veľkú budúcnosť, dokonca i v zahraničí. Je sa na čo tešiť,“ uzatvára Marián Hotový zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.

Kapela Skunk Anansie vystúpi v Bratislave 1. augusta 2019 v Majestic Music Club-e! Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: PROPAGANDA HOUSE
Najnovšie v kategóriiViac článkov
LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

LOVESTREAM FESTIVAL dnes spúšťa predaj na svoj nedeľný program s RED HOT CHILI PEPPERS

16:55 15.11.2021Tlačové správy

Nový mestský typ hudobného festivalu prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri dni skvelej hudobnej nádielky priamo na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave.

Najlepšie pleťové masky pre všetky príležitosti

Najlepšie pleťové masky pre všetky príležitosti

6:01 30.10.2021Tlačové správy

Kozmetické masky sú známe už od starovekého Egypta. Kleopatra, aby jej tvár získala sviežosť zachovala si mladosť a zlepšila tón, pravidelne používala masky zo zlata, medu, oslieho mlieka, kaolínu, aloe a liečivého bahna

Inovatívne riešenia v skladoch pre rok 2021

Inovatívne riešenia v skladoch pre rok 2021

20:30 28.10.2021Tlačové správy

Technológie hýbu svetom, o tom niet pochýb. Inovácie zavádzajú do svojho podnikania rôzne spoločnosti, a inak tomu nie je ani v logistickom priemysle.

Počas Halloweenskeho výpredaja Godeal24 upgradujte na Windows 11 lacno!

Počas Halloweenskeho výpredaja Godeal24 upgradujte na Windows 11 lacno!

0:02 26.10.2021Tlačové správy

Windows 11 je tu iba niekoľko dní a pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali, teraz máte jedinečnú príležitosť.

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

Windows 11 dorazil: Takto ho môžete získať už za 7,35 €

0:08 13.10.2021Tlačové správy

Operačný systém Windows 11 bol spustený minulý týždeň a niektorí používatelia môžu bezplatne aktualizovať svoj operačný systém z Windows 10 na nový operačný systém.