• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 21.5.2019Meniny má Zina
10°Bratislava

Najhoršie rande v dejinách: Keď zistíte, kam pozval svoju novú priateľku, odpadnete!

  • 20:44 05.12.2018
  • Svet
Najhoršie rande v dejinách: Keď zistíte, kam pozval svoju novú priateľku, odpadnete!

Príbeh o tomto prvom stretnutí vám postaví všetky chlpy na tele. Takéhoto priateľa by nechcela zažiť žiadna žena!

Každý z nás prežíva pred rande stres a napätie, no zároveň zvedavosť, ako to celé nakoniec dopadne. Je síce pravda, že na prvých schôdzkach sa väčšinou trapasom nevyhneme, no príbeh kamarátky užívateľky Twitteru, ktorá vystupuje pod prezývkou Itssraych, vás celkom vyvedie z miery. Horšie rande si nevieme predstaviť!

Chcel len, aby si obliekla čierne šaty

Celé sa to začalo nevinným rozhovorom dvoch kamarátok o najhorších zážitkoch z rande. Naša obeť sa so svojou najhoršou skúsenosťou stretla celkom nečakane. Párik si chvíľu písal cez internet, až napokon došlo k plánom na prvé spoločné stretnutie. Potenciálny partner si na prvej schôdzke želal len jediné – aby žena prišla v čiernych šatách.

Človek by si povedal, že ho asi priťahujú ženy v čiernych šatách, alebo ju jednoducho chce vziať do vkusnej reštaurácie, no na jej zdesenie sa za touto požiadavkou skrýval celkom iný dôvod.

„Rozprávali sme sa v aute a všetko bolo v poriadku. Až kým sme sa nedostali na miesto. Pripadalo mi veľmi čudné. Potom som zbadala nápis.“

Rande v krematóriu

Áno čítate správne. Chlapík vzal svoju novú priateľku skutočne do krematória, a to nie náhodou. „Povedal, hej, len som potreboval, aby so mnou niekto prišiel.“

„‘Myslel som, že keď ti to poviem, tak neprídeš.‘ Vošli sme dnu a ja som stratila šancu na útek. Hneď mi napadlo, že je to to najhoršie, čo sa mohlo stať. Bol to pohreb jeho babky.“

Rozhodla sa, že ostane

Ako by ste sa v takejto situácii zachovali vy? Väčšina žien by buď utiekla alebo mužovi rovno vynadala. Hrdinka nášho príbehu sa však rozhodla ostať.

„Ľudia tam plakali a mne napadlo, že ak odídem, tak budem za najväčšiu kravu. Predstav si, že by si si pred pohreb zavolala Uber.“

Strápnená žena dodáva, že po pohrebe ju muž aspoň odviezol domov. Ani cesta domov sa však nezaobišla bez trapasov. Jej milý totiž celú cestu plakal. Ale prečo k tomuto celému vlastne došlo?

Bývalá ho opustila len pred týždňom

Najhorší na celom rande je fakt, že trúchliaceho muža nedávno opustila priateľka, a jeho rodina o tom nevedela. Keďže sa s ňou všetci túžili zoznámiť, chlapík netratil čas vysvetľovaním, a na pohreb zobral svoju novú známosť.

„Všetkých zaujímala len tá mŕtva žena. O mne len povedal ‚Toto je Emily.‘ S otcom som sa nestretla, ale matka musela byť na práškoch. Možno Xanax. Neviem. Každopádne, plakal, a ja som tohto cudzinca musela pred celou rodinou utešovať.“

Počuli ste už horšiu historku o prvom rande? Sami ste sa stali obeťou podobne nevkusného výberu príležitosti a miesta? Podeľte sa s nami o svoje zážitky v komentároch!

Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: Info.sk, DP, Twitter, indy100.com, Foto: Shutterstock
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Video: Pes sa najprv zbavil dôkazov, potom prišla spúšť

Video: Pes sa najprv zbavil dôkazov, potom prišla spúšť

VČERA - 21:55Zaujímavosti

Psí miláčikovia po sebe vedia bez prítomnosti majiteľa zanechať poriadnu spúšť. Táto fenka ale všetkým prešla cez rozum, a najprv sa zbavila dôkazov.

Video: Lietadlo na oblohe zasiahol blesk, všetky ďalšie lety odvolali

Video: Lietadlo na oblohe zasiahol blesk, všetky ďalšie lety odvolali

VČERA - 21:20Zaujímavosti

V danej lokalite sa búrky často nevyskytujú, preto ide o ojedinelý prípad.

Záchranca československých detí Nicholas Winton sa narodil pred 110 rokmi

Záchranca československých detí Nicholas Winton sa narodil pred 110 rokmi

6:58 19.05.2019Zaujímavosti

V nedeľu 19. mája uplynie 110 rokov od narodenia sira Nicholasa Wintona.

Temperamentná herečka Zdena Studenková má narodeniny

Temperamentná herečka Zdena Studenková má narodeniny

6:18 19.05.2019Zaujímavosti

Slovenská herečka Zdena Studenková vstúpila do umeleckého sveta s noblesou, šarmom a výrazným hereckým nadaním.

Dvojnásobný olympijský šampión Michal Martikán má 40 rokov

Dvojnásobný olympijský šampión Michal Martikán má 40 rokov

7:06 18.05.2019Zaujímavosti

Dvojnásobný olympijský víťaz, niekoľkonásobný majster sveta a Európy vo vodnom slalome Michal Martikán bude mať v sobotu 18. mája 40 rokov.