• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Štvrtok, 3.12.2020Meniny má Oldrich
Bratislava

Zastavte rast cien! Usporte s novou kuriérskou službou

  • 6:00 24.06.2013
  • BRATISLAVA
Zastavte rast cien! Usporte s novou kuriérskou službou

V poslednom čase sa stále viac klientov pošty sťažuje na zvyšovanie cien. Navyše komfort a služby spojené s posielaním zásielok sa už rovnakým tempom nezvyšujú.

Existujú však spôsoby, ako ušetriť stovky eur mesačne. E-shopom, podnikateľom i bežným ľuďom tak svitá na lepšie časy. V konečnom dôsledku ušetrí i spotrebiteľ.

Firmy postupne nachádzajú riešenia u kuriérskych spoločností, ktoré pri neporovnateľne vyššom komforte poskytujú často lepšiu cenu dodaných služieb. Jednou z obľúbených kuriérskych spoločností je aj GPC Parcel Services (http://www.gpc-ps.sk/).
Spoločnosť má prehľadne stanovenú cenovú politiku, pri ktorej si každý rýchlo spočíta výhodnosť zmeny dodávateľa. Ceny za prepravu balíkov sa pohybujú v závislosti od zasielaných denných objemov.

Zazmluvnená firma napríklad za 3kg balík doručený do 24 hodín zaplatí od 2,49 eur bez DPH* (http://www.gpc-ps.sk/dopytovy-formular.html). Balíky je možné poslať aj na dobierku za príplatok od 0,69 eur.

"Pripravené balíky nemusím zaniesť na poštu, vypísať hárok a odstáť radu. Jednoducho vytvorím štítok v dodanej aplikácii a kuriér sa pre balíky zastaví na našej adrese," podelil sa s konkrétnymi skúsenosťami majiteľ e-shopu hollistershop.sk (http://www.hollistershop.sk), ktorý služby využíva už vyše roka. "Zmenu v žiadnom prípade neľutujem, ušetrila mi veľa peňazí. Už len za prejazdený benzín a čas som draho platil. Tie peniaze radšej investujem do reklamy a získavam nových zákazníkov." dodal.

GPC PS sa však nezameriava len na korporátnu klientelu, poskytuje nadštandardné služby doručovania i bežným ľuďom. Okrem vnútroštátnej prepravy je možné využiť aj export balíkov do zahraničia.

Ďalší spôsob ako ušetriť peniaze je podľa podnikateľov výhodný nákup obalového materiálu. V tomto sektore zaznamenáva rapídny rast firma AGIRA PLUS (http://www.agira.sk). Tá dodáva široké spektrum pomôcok a materiálov po celom Slovensku. Vhodnou kombináciou poskytovateľa kuriérskych služieb a dodávateľa obalových materiálov tak môžete ušetriť až stovky eur mesačne.

*Cena je len za prepravu a nezahŕňa mýtny a palivový poplatok.
Zdieľať tento článok na Facebooku
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
World of Tanks Console zahajuje 1. sezónu - SummerSlam!

World of Tanks Console zahajuje 1. sezónu - SummerSlam!

14:23 27.07.2020Tlačové správy

Wargaming a World of Tanks Console v spolupráci s WWE (World Wrestling Entertainment) oznamujú aktualizáciu 5.0 začatím 1. sezóny - World of Tanks: SummerSlam!

Pánske kraťasy na športové aktivity – ako nájsť tie najvhodnejšie?

Pánske kraťasy na športové aktivity – ako nájsť tie najvhodnejšie?

6:12 28.06.2020Tlačové správy

Nákup správnych šortiek na šport je v súčasnosti oveľa ťažší, ako kedysi, keď ešte nebolo k dispozícii toľko štýlov, materiálov a modelov na rôzne typy cvičenia.

World of Tanks Blitz oslavuje šieste výročie

World of Tanks Blitz oslavuje šieste výročie

13:06 18.06.2020Tlačové správy

World of Tanks Blitz získa nový vzhľad, viac tankov, špeciálny event a časovo obmedzený herný mód.

Judas Priest a Saxon zahrajú v Bratislave v náhradnom termíne!

Judas Priest a Saxon zahrajú v Bratislave v náhradnom termíne!

13:53 15.05.2020Tlačové správy

Na Slovensku naďalej pretrváva zákaz všetkých veľkých podujatí. Svetové kapely preto svoje koncerty rušia, alebo presúvajú na rok 2021.

Dano Heriban a Zuzana Norisová si užívajú v karanténe pyžamový deň

Dano Heriban a Zuzana Norisová si užívajú v karanténe pyžamový deň

13:26 14.05.2020Tlačové správy

Populárny slovenský herec, komik a hudobník uverejňuje nový videoklip ku skladbe “Pyžamový deň”. Jeho hudobný projekt Čosi úsmevné je nielen pre deti, ale na svoje si prídu aj rodičia.