• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 30.9.2016Meniny má Jarolím
25°Bratislava

Zuno garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu

  • 8:24 14.11.2013
  • BRATISLAVA
Zuno garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu

Jesenná ponuka úverových produktov nabrala na obrátkach. Banky začali intenzívnejšie súperiť o svojich klientov. Tradičné banky zavádzajú schvaľovanie úverov online, internetové banky lákajú na nízke poplatky. Do boja sa zapojila aj direct banka Zuno. Klientom sľubuje výhodnejšie podmienky a „bolestné“. Banka začala ponúkať pôžičku na jar tohto roka, okrem výhodného úročenia od 6,9 % si od klientov nepýta poplatky za vedenie úverového účtu alebo predčasné splatenie. Jednou z podmienok pre získanie pôžičky je založenie účtu. Jeho vedenie je však bezplatné a klient ho nemusí aktívne využívať. Podobne je to aj v prípade konkurenčnej mBank.

V novej kampani sa Zuno rozhodlo klientom vyplácať bolestné vo výške 50 eur, a to v prípade, že dostanú od konkurencie výhodnejšiu ponuku. Banka tiež tvrdí, že dokáže klientovi garantovať lepšie podmienky. „Pokiaľ má klient schválenú pôžičku od Zuno, ale myslí si, že iná inštitúcia mu schváli úver s nižšou úrokovou sadzbou, stačí, že nám klient pošle zmluvu o tomto úvere spolu so svojím klientskym číslom a vypočítame mu lepšiu ponuku,“ hovorí Lenka Hritzová, šéfka produktového manažmentu direct banky Zuno. Banka chce svojou ponukou prekonať nielen ostatné banky, ale aj nebankové inštitúcie.

Zuno poskytuje spotrebný úver bez ručiteľa až do výšky 20 000 eur. Klienti môžu o neho požiadať online. Podobne ako ostatné banky, aj Zuno disponuje kalkulačkou, kde je možné vypočítať si výšku mesačnej splátky v závislosti od doby splácania.

V prípade, že klient už spotrebný úver spláca v inej banke, môže v Zuno požiadať o refinancovanie. Aj tu platia rovnaké podmienky. Banka umožňuje refinancovať nielen bezúčelové spotrebné úvery, ale aj kreditné karty a povolené prečerpanie.
Buď informovaný aj na Facebooku
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Skupina BHP dosiahla v prvom polroku rast prevádzkového zisku

Skupina BHP dosiahla v prvom polroku rast prevádzkového zisku

DNES - 11:15Tlačové správy

Hotelierska skupina Best Hotel Properties a.s. dosiahla v prvom polroku tohto roka rast prevádzkového zisku a do jej správy pribudol ďalší hotel

AUTOMOTIVE ENGINEERING JOURNAL

AUTOMOTIVE ENGINEERING JOURNAL

DNES - 10:15Tlačové správy

AUTOMOTIVE ENGINEERING JOURNAL – časopis o automobilovom priemysle a strojárstve

Výstava Civilizované bývanie pre každého v SNM

Výstava Civilizované bývanie pre každého v SNM

DNES - 10:14Tlačové správy

Súčasťou expozície bude okrem iného lavica od Ludwiga Mies van der Rohe z vily Tugendhat.

Hudba Európy na Devíne už dnes večer na Dvojke

Hudba Európy na Devíne už dnes večer na Dvojke

Druhú časť famózneho projektu Hudba Európy na Devíne si môžete pozrieť už dnes večer na Dvojke!

Román o šťastí a ako ho dosiahnuť

Román o šťastí a ako ho dosiahnuť

VČERA - 11:33Tlačové správy

Snaha o materiálno, o dosahovanie najlepších ekonomických ukazovateľov núti podľa neho ľudí neustále súťažiť, predbiehať sa…a napokon aj závidieť.

TV program