• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 24.8.2016Meniny má Bartolomej
16°Bratislava

Zuno garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu

  • 8:24 14.11.2013
  • BRATISLAVA
Zuno garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu

Jesenná ponuka úverových produktov nabrala na obrátkach. Banky začali intenzívnejšie súperiť o svojich klientov. Tradičné banky zavádzajú schvaľovanie úverov online, internetové banky lákajú na nízke poplatky. Do boja sa zapojila aj direct banka Zuno. Klientom sľubuje výhodnejšie podmienky a „bolestné“. Banka začala ponúkať pôžičku na jar tohto roka, okrem výhodného úročenia od 6,9 % si od klientov nepýta poplatky za vedenie úverového účtu alebo predčasné splatenie. Jednou z podmienok pre získanie pôžičky je založenie účtu. Jeho vedenie je však bezplatné a klient ho nemusí aktívne využívať. Podobne je to aj v prípade konkurenčnej mBank.

V novej kampani sa Zuno rozhodlo klientom vyplácať bolestné vo výške 50 eur, a to v prípade, že dostanú od konkurencie výhodnejšiu ponuku. Banka tiež tvrdí, že dokáže klientovi garantovať lepšie podmienky. „Pokiaľ má klient schválenú pôžičku od Zuno, ale myslí si, že iná inštitúcia mu schváli úver s nižšou úrokovou sadzbou, stačí, že nám klient pošle zmluvu o tomto úvere spolu so svojím klientskym číslom a vypočítame mu lepšiu ponuku,“ hovorí Lenka Hritzová, šéfka produktového manažmentu direct banky Zuno. Banka chce svojou ponukou prekonať nielen ostatné banky, ale aj nebankové inštitúcie.

Zuno poskytuje spotrebný úver bez ručiteľa až do výšky 20 000 eur. Klienti môžu o neho požiadať online. Podobne ako ostatné banky, aj Zuno disponuje kalkulačkou, kde je možné vypočítať si výšku mesačnej splátky v závislosti od doby splácania.

V prípade, že klient už spotrebný úver spláca v inej banke, môže v Zuno požiadať o refinancovanie. Aj tu platia rovnaké podmienky. Banka umožňuje refinancovať nielen bezúčelové spotrebné úvery, ale aj kreditné karty a povolené prečerpanie.
Buď informovaný aj na Facebooku
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Stravné lístky pomáhajú živnostníkom  znižovať ich finančné záväzky voči štátu

Stravné lístky pomáhajú živnostníkom znižovať ich finančné záväzky voči štátu

VČERA - 12:47Tlačové správy

Pre štát je dôležité, aby boli ľudia pracovne aktívni a sami vyhľadávali príležitosti na prácu.

Súboje ťažkých váh a odveta na podujatí W5 Šťastie praje odvážnym

Súboje ťažkých váh a odveta na podujatí W5 Šťastie praje odvážnym

VČERA - 9:42Tlačové správy

Svetová verzia W5 a herne „Rebuy stars“ usporiadajú 10. septembra tretie podujatie W5 Európskej ligy vo Zvolene, Slovenská republika.

Dovolenka sa stala nočnou morou

Dovolenka sa stala nočnou morou

16:37 19.08.2016Tlačové správy

Dovolenka v luxusnom rezorte sa stala nočnou morou. Chceli osláviť výročie svadby, no z hotelovej izby jej uniesli dvojročnú dcérku. Zmizla bez stopy.

Nadácia Tesco darovala deťom leto  plné zážitkov

Nadácia Tesco darovala deťom leto plné zážitkov

11:55 16.08.2016Tlačové správy

Množstvo nových priateľov, súťaží, zábavy pri splave či na štvorkolkách si užilo počas prázdnin takmer 150 detí zamestnancov Tesca.

100 Slovákov získa Sixtínsku kaplnku v mierke 1:1

100 Slovákov získa Sixtínsku kaplnku v mierke 1:1

16:50 15.08.2016Tlačové správy

Na Slovensko príde najdrahšia kniha v našej histórii. A získať ju bude môcť rovná stovka Slovákov – v predpredaji sa objavilo unikátne vydanie knihy s názvom Sixtínska kaplnka.

TV program