• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Piatok, 1.7.2016Meniny má Diana
19°Bratislava

Zuno garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu

  • 8:24 14.11.2013
  • BRATISLAVA
Zuno garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu

Jesenná ponuka úverových produktov nabrala na obrátkach. Banky začali intenzívnejšie súperiť o svojich klientov. Tradičné banky zavádzajú schvaľovanie úverov online, internetové banky lákajú na nízke poplatky. Do boja sa zapojila aj direct banka Zuno. Klientom sľubuje výhodnejšie podmienky a „bolestné“. Banka začala ponúkať pôžičku na jar tohto roka, okrem výhodného úročenia od 6,9 % si od klientov nepýta poplatky za vedenie úverového účtu alebo predčasné splatenie. Jednou z podmienok pre získanie pôžičky je založenie účtu. Jeho vedenie je však bezplatné a klient ho nemusí aktívne využívať. Podobne je to aj v prípade konkurenčnej mBank.

V novej kampani sa Zuno rozhodlo klientom vyplácať bolestné vo výške 50 eur, a to v prípade, že dostanú od konkurencie výhodnejšiu ponuku. Banka tiež tvrdí, že dokáže klientovi garantovať lepšie podmienky. „Pokiaľ má klient schválenú pôžičku od Zuno, ale myslí si, že iná inštitúcia mu schváli úver s nižšou úrokovou sadzbou, stačí, že nám klient pošle zmluvu o tomto úvere spolu so svojím klientskym číslom a vypočítame mu lepšiu ponuku,“ hovorí Lenka Hritzová, šéfka produktového manažmentu direct banky Zuno. Banka chce svojou ponukou prekonať nielen ostatné banky, ale aj nebankové inštitúcie.

Zuno poskytuje spotrebný úver bez ručiteľa až do výšky 20 000 eur. Klienti môžu o neho požiadať online. Podobne ako ostatné banky, aj Zuno disponuje kalkulačkou, kde je možné vypočítať si výšku mesačnej splátky v závislosti od doby splácania.

V prípade, že klient už spotrebný úver spláca v inej banke, môže v Zuno požiadať o refinancovanie. Aj tu platia rovnaké podmienky. Banka umožňuje refinancovať nielen bezúčelové spotrebné úvery, ale aj kreditné karty a povolené prečerpanie.
Buď informovaný aj na Facebooku
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Metodicko-pedagogické centrum opäť pomôže školákom

Metodicko-pedagogické centrum opäť pomôže školákom

VČERA - 16:10Tlačové správy

Hoci sa aktuálny školský rok končí, mnohí žiaci už majú v ruke zoznam pomôcok na ten ďalší. Ich nákup vie poriadne zaťažiť rodinný rozpočet.

Sprievodca etiketou pre tínedžerov

Sprievodca etiketou pre tínedžerov

VČERA - 14:28Tlačové správy

Po svete chodilo už veľa hulvátov, ľudí, čo dokážu pokaziť aj ten najkrajší deň. Ľudí, čo letia ako zmyslov zbavení, oblejú vás šálkou kávy, ktorú ste si práve chceli vychutnať, a nezastavia sa, aby sa vám ospravedlnili alebo, neb

Projekt Zelený Kaufland s unikátnou novinkou

Projekt Zelený Kaufland s unikátnou novinkou

VČERA - 10:01Tlačové správy

Projekt Zelený Kaufland s unikátnou novinkou - na predajniach zbiera použitý olej z domácnosti.

Filip Tůma je ambasádorom slovenských LPG áut

Filip Tůma je ambasádorom slovenských LPG áut

16:07 29.06.2016Tlačové správy

Filip Tůma je ambasádorom slovenských LPG áut, za dva týždne na aute na plyn najazdil takmer 5 000 kilometrov.

Nové prémiové palivo od OMV dostane z motora maximum

Nové prémiové palivo od OMV dostane z motora maximum

11:51 29.06.2016Tlačové správy

Plný výkon auta si možno užiť aj bez drahých zásahov. Nové prémiové palivo OMV MaxxMotion 100plus dokáže vyťažiť z motora maximum.

TV program