Úžasný lyžiarsky úspech: Vlhová v druhom slalome skončila druhá!

• 20:11 26.11.2017
  • Killington

Druhú priečku obsadila v druhom slalome Svetového pohára.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila v nedeľu druhé miesto v druhom slalome Svetového pohára. V americkom Killingtone vyhrala domáca favoritka Mikaela Shiffrinová.

Buď informovaný aj na Facebooku
Zdroj: Info.sk, TASR, Foto: TASR/AP
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Sagan vyhral 13. etapu Tour de France

17:39 20.07.2018Športové

Slovenský cyklista Peter Sagan triumfoval v piatkovej 13. etape 105. ročníka Tour de France a zaznamenal jedenáste víťazstvo na prestížnych pretekoch.

Sagan oznámil rozchod s manželkou Katarínou

15:11 19.07.2018Športové

Slovenský cyklista Peter Sagan oznámil rozchod so svojou manželkou Katarínou, s ktorou majú spoločného syna Marlona.

Sagan vyhral 2. etapu a získal žltý dres

17:56 08.07.2018Športové

Slovenský cyklista Peter Sagan triumfoval v 2. etape 105. ročníka Tour de France a získal žltý dres.

Gianluigi Buffon oslavuje svetový šampionát 2018 aj vo World of Tanks

13:35 15.06.2018Športové

Legendárny Talian sa stal tvárou nového eventu.

Peter Sagan vyhral 2. etapu Okolo Švajčiarska a pripísal si 16. triumf

17:41 10.06.2018Športové

Slovenský cyklista Peter Sagan triumfoval v nedeľňajšej 2. etape pretekov Okolo Švajčiarska. Jazdec stajne Bora-Hansgrohe sa presadil v záverečnom špurte a 155 km dlhú trať so štartom a cieľom v meste Frauenfeld zvládol za 3:50:09 h. Na posl