• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Pondelok, 22.1.2018Meniny má Zora
Bratislava

7 vecí, ktoré by mali ostať tajomstvom

  • 21:09 13.09.2017
  • Bratislava
7 vecí, ktoré by mali ostať tajomstvom

Úprimnosť je dobrá vec, ale uvedomte si, že málokto ju znesie. Skúste si preto ponechať pre seba aspoň týchto 7 tajomstiev.

Niekedy jednoducho neviete, ktoré veci by ste si mali nechať pre seba. Niekedy nielen známy človek, ale aj rodina, či priatelia, dokážu zneužiť informácie, o ktoré ste sa s nimi podelili. Preto by ste si mali nechať pre seba aspoň týchto 7 tajomstiev.

1. Plány do budúcnosti

Vaše ambície a plány do budúcnosti určite radi zdieľate s priateľmi a očakávate ich podporu. Niektorí z nich však môžu vaše očakávania potopiť a zabiť váš potenciál, pokiaľ nie ste dostatočne silná osoba, aby ste v seba verili a v kritike našli body, v ktorých by ste sa mali zlepšovať. Dávajte pozor s kým zdieľate svoje plány, lebo je možné, že nielenže vám ich budú závidieť, ale dokonca vám niektorí ľudia môžu prebrať vaše dobré nápady.

2. Tajomstvá vašich priateľov

To, čo si s priateľmi poviete medzi 4 očami, by ste nemali prezradiť nikomu. Pokiaľ sa to váš priateľ dozvie, môže to brať ako zradu. Rovnako sa snažte neohovárať a nesúdiť. Dobrí priatelia sa vedia pochopiť, vypočuť a nešíriť dôverné informácie ďalej.

3. Rodinné záležitosti

Hádky, rozvod, nevera? Snažte sa rodinné problémy nehovoriť iným. Nielenže budete vyzerať pred inými ako slabá osoba, ale rovnako budete svoje problémy vnímať ako hlbšie, keď ich budete neustále preberať. Ak máte problémy s partnerom, skúste ho neosočovať pred inými. Možno aj toto pomôže vášmu vzťahu, či ho už zachránite alebo počas rozchodu, aby prebehol dobre.

4. Milostný život

Nie je dobré, ak sa snažíte priateľom prezradiť každý detail zo svojho milostného a sexuálneho života. Tým, že to robíte, tak celkom búrate hranice vašej intimity a súkromia.

5. Vaše dobré skutky

Mnoho ľudí si myslí, že sú dobrí ľudia, nie každý človek však má pravdu. Ak skutočne chcete byť štedrý a dobrý človek, nemáte dôvod o tom hovoriť iným. Ak pomôžete bezdomovcovi, darujete niekomu potrebné veci, mal by vás hriať pocit pomoci vo vnútri. O tomto skutku nemusíte nikomu hovoriť, pokiaľ viete, že ste skutočne dobrý a štedrý človek.

6. Peňažná situácia

Toto je univerzálny fakt. Vaše príjmy a výdaje by nemali byť na pretrase. Ak sa vám bude dariť zrejme vzbudíte u iných závisť alebo možno budú chcieť vašu peňažnú situáciu zneužiť vo svoj prospech. Vyhnite sa tejto trpkej skúsenosti.

7. Životný štýl

Začali ste nový šport, diétu alebo sa začínate na život pozerať inak? Skúste si tieto fakty ponechať pre seba, väčšinou ako tajomstvo vám vydržia dlhšie a budete mať v nich pevnejšiu vôľu. Rovnako by ste s nikým nemali rozprávať o vašej viere a pravdách. Jedná sa totiž o veľmi delikátnu tému, ktorá môže viesť dokonca aj k hádkam.

Každý človek by mal mať svoje tajomstvá. Ak sa s týmito tajomstvami chcete podeliť, veľmi dobre si premyslite komu ich poviete.

Buď informovaný aj na Facebooku
Zdroj: info.sk, NJ, curejoy.com Foto: Shutterstock
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Psy si lepšie rozumejú so ženami. Štúdia odhalila, prečo

Psy si lepšie rozumejú so ženami. Štúdia odhalila, prečo

VČERA - 19:43Zaujímavosti

Muži nerozumejú svojim psom tak dobre, ako ženy, odhalil nový výskum.

Video: Rodičia nevedeli, že ich syn súťaží. Jeho spev všetkých ohromil

Video: Rodičia nevedeli, že ich syn súťaží. Jeho spev všetkých ohromil

VČERA - 19:11Zaujímavosti

Keď rodičia zbadali svojho syna na pódiu, padla im sánka. Keď však začal spievať, celé publikum tlieskalo.

Video: Žena si po 20 rokoch ostrihala vlasy, takúto reakciu manžela však nečakala

Video: Žena si po 20 rokoch ostrihala vlasy, takúto reakciu manžela však nečakala

VČERA - 18:52Zaujímavosti

Žena si 20 rokov pestovala zapletené dredy, no jedného dňa sa rozhodla pre radikálnu zmenu. Žena prekvapila manžela účesom, ktorý ho ohromil.

Video: Predpoveď počasia narušil zvláštny hosť

Video: Predpoveď počasia narušil zvláštny hosť

21:34 20.01.2018Zaujímavosti

Živé vysielanie narušil návštevník, ktorého zaujala kamera.

Žena dala pred smrťou manželovi úlohu. Po rokoch zistil, že si z neho celý čas strieľala

Žena dala pred smrťou manželovi úlohu. Po rokoch zistil, že si z neho celý čas strieľala

20:49 20.01.2018Zaujímavosti

Mama sa možno teraz smeje v nebi. Príbeh tejto rodiny uchvátil celý svet.

TV program