• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Sobota, 26.5.2018Meniny má Dušan
15°Bratislava

7 vecí, ktoré by mali ostať tajomstvom

  • 21:09 13.09.2017
  • Bratislava
7 vecí, ktoré by mali ostať tajomstvom

Úprimnosť je dobrá vec, ale uvedomte si, že málokto ju znesie. Skúste si preto ponechať pre seba aspoň týchto 7 tajomstiev.

Niekedy jednoducho neviete, ktoré veci by ste si mali nechať pre seba. Niekedy nielen známy človek, ale aj rodina, či priatelia, dokážu zneužiť informácie, o ktoré ste sa s nimi podelili. Preto by ste si mali nechať pre seba aspoň týchto 7 tajomstiev.

1. Plány do budúcnosti

Vaše ambície a plány do budúcnosti určite radi zdieľate s priateľmi a očakávate ich podporu. Niektorí z nich však môžu vaše očakávania potopiť a zabiť váš potenciál, pokiaľ nie ste dostatočne silná osoba, aby ste v seba verili a v kritike našli body, v ktorých by ste sa mali zlepšovať. Dávajte pozor s kým zdieľate svoje plány, lebo je možné, že nielenže vám ich budú závidieť, ale dokonca vám niektorí ľudia môžu prebrať vaše dobré nápady.

2. Tajomstvá vašich priateľov

To, čo si s priateľmi poviete medzi 4 očami, by ste nemali prezradiť nikomu. Pokiaľ sa to váš priateľ dozvie, môže to brať ako zradu. Rovnako sa snažte neohovárať a nesúdiť. Dobrí priatelia sa vedia pochopiť, vypočuť a nešíriť dôverné informácie ďalej.

3. Rodinné záležitosti

Hádky, rozvod, nevera? Snažte sa rodinné problémy nehovoriť iným. Nielenže budete vyzerať pred inými ako slabá osoba, ale rovnako budete svoje problémy vnímať ako hlbšie, keď ich budete neustále preberať. Ak máte problémy s partnerom, skúste ho neosočovať pred inými. Možno aj toto pomôže vášmu vzťahu, či ho už zachránite alebo počas rozchodu, aby prebehol dobre.

4. Milostný život

Nie je dobré, ak sa snažíte priateľom prezradiť každý detail zo svojho milostného a sexuálneho života. Tým, že to robíte, tak celkom búrate hranice vašej intimity a súkromia.

5. Vaše dobré skutky

Mnoho ľudí si myslí, že sú dobrí ľudia, nie každý človek však má pravdu. Ak skutočne chcete byť štedrý a dobrý človek, nemáte dôvod o tom hovoriť iným. Ak pomôžete bezdomovcovi, darujete niekomu potrebné veci, mal by vás hriať pocit pomoci vo vnútri. O tomto skutku nemusíte nikomu hovoriť, pokiaľ viete, že ste skutočne dobrý a štedrý človek.

6. Peňažná situácia

Toto je univerzálny fakt. Vaše príjmy a výdaje by nemali byť na pretrase. Ak sa vám bude dariť zrejme vzbudíte u iných závisť alebo možno budú chcieť vašu peňažnú situáciu zneužiť vo svoj prospech. Vyhnite sa tejto trpkej skúsenosti.

7. Životný štýl

Začali ste nový šport, diétu alebo sa začínate na život pozerať inak? Skúste si tieto fakty ponechať pre seba, väčšinou ako tajomstvo vám vydržia dlhšie a budete mať v nich pevnejšiu vôľu. Rovnako by ste s nikým nemali rozprávať o vašej viere a pravdách. Jedná sa totiž o veľmi delikátnu tému, ktorá môže viesť dokonca aj k hádkam.

Každý človek by mal mať svoje tajomstvá. Ak sa s týmito tajomstvami chcete podeliť, veľmi dobre si premyslite komu ich poviete.

Buď informovaný aj na Facebooku
Zdroj: info.sk, NJ, curejoy.com Foto: Shutterstock
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Video: Cyklista sa už nevydržal pozerať na pyrotechnikov, a podozrivý ruksak prehľadal sám

Video: Cyklista sa už nevydržal pozerať na pyrotechnikov, a podozrivý ruksak prehľadal sám

VČERA - 21:40Zaujímavosti

Obsah podozrivej tašky nakoniec preskúmal cyklista, ktorý sa nevedel dočkať toho, ako si polícia splní svoju službu.

Video: Muž skočil pred kamión, snažil sa len o kaskadérsky kúsok

Video: Muž skočil pred kamión, snažil sa len o kaskadérsky kúsok

VČERA - 21:22Zaujímavosti

Trúfalý muž neohrozil len vlastný život, ale aj životy všetkých účastníkov premávky.

Video: Takto geológovia odoberajú vzorky lávy zo sopiek

Video: Takto geológovia odoberajú vzorky lávy zo sopiek

VČERA - 21:01Zaujímavosti

Práca geológov je občas mimoriadne nebezpečná.

Video: Otec šije jedinečné šaty, ktoré fungujú ako kúzlo

Video: Otec šije jedinečné šaty, ktoré fungujú ako kúzlo

VČERA - 20:41Zaujímavosti

Tento otec dokáže ušiť šaty s neuveriteľným efektom.

Pozor na tieto podvodné e-maily! Môžete prísť o údaje aj peniaze

Pozor na tieto podvodné e-maily! Môžete prísť o údaje aj peniaze

VČERA - 19:45Zaujímavosti

V súvislosti s novými nariadeniami o ochrane údajov vznikol aj nový druh podvodu.

TV program